Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

GİRİŞİMCİLİK ÖDÜLÜ CAHİT BİNGÖL’E VERİLDİ

Türkiye ve Gaziantep kamuoyunun yakından tanıdığı ve yaptığı birçok faaliyetle gündem yaratan Burhan Cahit Bingöl’e Marka Kentin Markaları Ödül töreninde Yılın Girişimci Ödülü verildi.

Üç yıl öncesine kadar Genel Müdürlüğünü yaptığı fabrikayı kiralayarak iş veren pozisyonuna gelen ve kurduğu Şahin Pamuk Enerji’nin üç yıl içerisinde dünyanın ve Türkiye’nin en büyük pamuk tedarikçi ve üretici firması unvanları almasını sağlayan, ilk kez pamuk kozası ve sanayi çamurundan enerji üretimine yönelik yatırımları gerçekleştiren Burhan Cahit Bingöl, Gaziantep’in gelişme ve kalkınması yönünde de önemli proje ve çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Eğitim, kültür sanat ve edebiyat yanında spora da verdiği desteklerle isminden sıkça söz ettiren Burhan Cahit Bingöl’e yılın girişimci ödülü verilmesi il genelinde büyük bir memnuniyetle karşılandı. Gaziantep Medya Platformu Derneği tarafından Şahin Pamuk Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Cahit Bingöl’e de Yılın Girişimcilik Ödülünün verildiği “Marka Şehrin Markaları “ödül töreni Şehitkâmil Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Ünlü televizyon programcısı Ece Erken’in sunuculuğunu üstlendiği ödül törenine Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Vali Erdal Ata, Gaziantep AK Parti Milletvekilleri Mehmet Erdoğan, Derya Bakbak, Halil Mazıcıoğlu, Nejat Koçer, Mehmet Sarı, ,CHP Gaziantep Milletvekili Mehmet Şeker, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Coşkun, Zirve Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Adnan Kısa, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Hanifi Aslan, Şahinbey İlçe Kaymakamı Uğur Turan, Şehitkamil İlçe Kaymakamı Mehmet Aydın, İl Emniyet Müdürü Ömer Aydın, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ünsal Göksen, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkan Vekili Cabbar Özkara, Oğuzeli Belediye Başkanı Bekir Öztekin, Ticaret Odası Başkanı Mehmet Aslan, Sanayi Odası Başkanı Adil Konukoğlu, AK Parti İl Başkanı Ahmet Uzer, MHP İl Başkanı Mustafa Erzin, CHP İl Başkan Yardımcısı Erdal Geçit, Milli Eğitim Müdürü Ekrem Serin, Zaman Gazetesi köşe yazarı Günseli Ocakoğlu, Ajans Press Yönetim Kurulu Başkan Mehmet Ali Özkan, KKTC’den gelen bir gurup gazeteci, Ödül alan firmaların yöneticileri ve çok sayıda sanayici, işadamı ile yerel medya çalışanı katıldı. Şahin Pamuk Enerji A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Cahit Bingöl’e ödülünü Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay vererek Bingöl’ü kutladı. Sahnede Burhan Cahit Bingöl’ü ilk kutlayan isimlerden birisi olan Ünlü televizyon programcısı Ece Erken “Markaların arkasındaki isimlerin her birisi ayrı bir markadır. Sizi yürekten kutluyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.”dedi.

MEDYA İLK KEZ MARKALARI ÖDÜLLENDİRDİ

Marka Kentin Markaları ödül töreninde kendisine verilen ödülün büyük bir sürpriz olduğunu ifade eden Şahin Pamuk Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Cahit Bingöl bu güne kadar basın mensuplarına kurum ve kuruluşların performans değerlendirmesi sonucu ödül verdiğini, ancak ilk kez basın mensuplarının sanayici ve iş adamlarını değerlendirerek ödüllendirdiğine dikkat çekerek “Gaziantep basınını yürekten kutluyorum. Bu gün bir ilk yaşanıyor. Bana verilen ödül çalışmalarımı ve Gaziantep’e yatırımlarımı daha çok arttırmak için önemli bir motivasyon olmuştur. Gaziantep basınında son dönemlerde izlediğim gelişmeler bu sektörde de gelecek dönemlerde Gaziantep’in örnek bir şehir olacağı yönünde olumlu gelişmelerdir. Yapılan bu aktiviteyi bütün yönleriyle profesyonelce buldum. Ankara ve İstanbul da düzenlenen törenlerin de üzerinde güzelliklere sahip bir organizasyon. Emeği geçenleri kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Etiketler: » » » » »
839 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?