logo

GSMMMO’ya pandemi ziyareti

GSMMMO’ya pandemi ziyareti

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Abdullah Nejat Koçer ve Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu Ve Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz Gaziantep Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasını (GSMMMO)  ziyaret ederek covid-19  pandemi sürecinde alınan önlemler ile ilgili istişarede bulundular.

Ziyarette Milletvekilli Nejat Koçer covid-19  pandemi sürecinde sosyal mesafeyi korumak adına ziyaretlerden uzak durdurgunu fakat bu zorlu sürecin gizli kahramanları olan mali müşavirlere teşekkürlerini iletmek için ziyarette bulunduğunu belirtti.

GSMMMO Yönetim Kurul Başkanı Hakan Özseven ise nazik ziyaretleri sebebi ile Kurul ve Komisyonları adına teşekkür dileklerini ileterek Koçer’e pandemi sürecinde gerek beyanname sürelerinin verilme ve ödeme sürelerinin uzatılması, gerekse meslek ile ilgili meslek mensuplarının sorunlarını çözümü konusundaki  katkılarından dolayı ayrıca şükranlarını iletti.

Yapılan toplantıda pandemi sürecinde bundan sonra yapılacaklar konusu ele alındı. Ülkemizde yaşanan olağanüstü durumla ilgili ekonomik hayatın devamı konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Koçer ve Fadıloğlu bundan sonraki süreçte de her zaman mali müşavir camiasının yanında olduğunu belirttiler.

Etiketler: » » » »
32 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?