Helvacı, "Vizyonumuzda ben yok, biz varız" | Narkoz Haber
-0° Açık
 • EURO 6.56
 • DOLAR 5.94

Helvacı, “Vizyonumuzda ben yok, biz varız”

Hareketli Manşet - 28 Ekim 2019 16:23 A A

Gaziantep Dernekler Konfederasyonu Bölge Başkanı Bilal Helvacı, yeni yönetim ile istişare toplantısında bir araya geldi.

Birlik ve beraberliği sağlamak için düzenlenen toplantıya,  Gaziantep Dernekler Konfederasyonu Başkanı Hasan Özaygut, Gaziantep Dernekler Konfederasyonu Gaziantep Güneydoğu Bölge Başkanı Bilal Helvacı, Şahinbey ve Şehitkâmil İlçeleri meclis üyeleri çok sayıda davetli katılım sağladı.

“VİZYONUMUZDA BEN YOK, BİZ VARIZ”

Birlik ve beraberlik içerisinde Gaziantep’e önemli hizmetler yapacağını belirten Helvacı, “Hedefimiz Gaziantep’in tanıtımları ile şehrimizi marka şehirler sıralamasında ilk sıraya yerleştirmek. Vizyonumuz amacımız öncelikle Gaziantep sevdalısı olmak. Yapmış olduğumuz bütün bu etkinlikler üyelerimiz arasında birlik ve beraberliği sağlamaktır. Gaziantep olarak bir yola çıktık. Gaziantep Güneydoğu Dernekler Federasyonu Güneydoğu Başkanlığı olarak beni görevde görmek istediler. Beni bu işe layık gören herkese çok teşekkür ediyorum. Bu ekiple bu heyecanla yapamayacağımız hiçbir iş yoktur. Yaklaşık on gün önce Kocaeli’nde bir etkinliğimiz oldu. Aşırı bir kalabalık oldu. 200 binin üzerinde misafirlerimiz geldi. Gaziantep tanıtım günlerinde büyük bir coşku yaşadık. Gaziantep Dernekler Federasyonu olarak Valimiz yaptığımız hizmetler karşılığında bizleri plaketle onurlandırmıştır. Yeni yönetimle yeni bir kadro oluşturacağız. Yeni bir ekiple yolumuza devam edeceğiz. Vizyonumuzda ben yok biz var” dedi.

ÖZAYGUT, “BAŞKA GAZİANTEP YOK”

Toplantıda, Gaziantep Dernekler Konfederasyonu olarak yapmış oldukları hizmetleri anlatan Gaziantep Dernekler Konfederasyonu Başkanı Hasan Özaygut, Türkiye’nin 56 noktasında 5 federasyonla 8 Avrupa ülkesinde temsil ile 40 bin üyeye ulaştıklarını söyledi.

 Özaygut konuşmasında; “Gaziantep Dernekler Konfederasyonu’nun kuruluşu çok zahmetli ve zorlu bir süreç oldu. Ancak şu anda Türkiye’nin 56 noktasında 5 federasyonla 8 Avrupa ülkesinde temsil ile 40 bin üyeye ulaştık. Bizim derdimiz Gaziantep’ti. Gaziantep sevdalılarını bir araya getirmekti. Sadece eğlenmelerde bir arada olmayalım garibanımızın fakirimizin muhtacımızın ve öğrencilerimizin de yanında olalım istedik. Genel merkezimiz yine Ankara’da. Önümüzdeki hafta bakanımızın katılımı ile açılışını yapacağız. Gaziantep’te yaşayan herkes Gazianteplidir. Sadece kütüğünde Gaziantep yazmak yetmiyor. Kalbi Gaziantep için atan herkesi hizmet için buradayız. Öğrencilerimiz şehir dışına çıkıyor yurt sorunu oluyor, hasta vatandaşımız geliyor barınma sorunu oluyor. Devletimizin her şeye yetişme imkânı yok bu yüzden biz sivil toplum örgütlerine çok iş düşüyor. Gaziantep’in değerini iyi bilmemiz gerekiyor. Başka Gaziantep yoktur” ifadelerini kullandı.

AK Parti Gaziantep İl Başkan Yardımcısı Fatih Fedaioğlu ise Dünyada şehirlerin yarıştığını ve bu yüzden Gaziantep’in dünyada alacağı çok büyük yol olduğuna dikkat çekti.

Toplantının ardından Gaziantep Dernekler Konfederasyonu üyeleri toplu halde günün anısına fotoğraf çektirdi.

Bu haber 121 kez okundu.
Hareketli Manşet - 16:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Yaralılar için kan ihtiyacı çağrısı!
  Elazığ Belediyesi hastanedeki vatandaşlar için çok acil kana ihtiyaç olduğunu duyurdu. Aynı zamanda vatandaşların şahsi araçlarıyla yola çıkmamalarını istedi. Kızılay Başkanıda  Elazığ’a İhtiyaç duyulabilecek gruplarda ilave kan sevkıyatları yapıldığını söyledi. Öte yandan AFAD tarafından yapılan açıklamada ilk belirlemelere göre Elazığ 8 Malatya’da 6 kişi hayatını kaybetti, 57 kişi yaralandı.
 • 02
  İBB Arama Kurtarma Ekipleri Elazığ’a gidiyor
  Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu AFAD’a geçerek çalışmalara katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB’nin arama kurtarma ekiplerini harekete geçirerek Sivrice’ye bir an önce yola çıkmaları için talimat verdi. İmamoğlu’nun talimatı üzerine 30 arama kurtarma ekibi Sivrice’ye yola çıkmak üzere harekete geçti. İBB arama kurtarma […]
 • 03
  Gaziantep’ten Deprem Bölgesine destek
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi , deprem bölgesine 2 araç ve 9 kişilik arama kurtarma ekibinin Elazığ’a hareket ettiğini duyurdu.
 • 04
  Elazığ’da meydana gelen deprem’de can kaybı
  Merkez üssü Elazığ Sivrice’de meydana gelen  6,8 büyüklüğündeki  depremde şuana kadar Elazığ’da 6, Malatya’da 5 olmak üzere 11 vatandaşımız hayatını kaybettiğini 272 vatandaşında yaralandığı açıklandı. AFAD Telefon görüşmelerinde web tabanlı uygulamaların kullanılmasını istedi. Merkez üssü Elazığ Sivrice’de meydana gelen  6,8 büyüklüğündeki  deprem  Malatya, Gaziantep, Diyarbakır, Bitlis, Şanlıurfa, Tunceli, Adana, Şanlıurfa, Hatay, Adıyaman’da da hissedildi.
 • 05
  Elazığ’da 6,8 büyüklüğünde deprem
  Elazığ’da 6,8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Merkez üssü Elazığ Sivrice ilçesi’nde meydana gelen deprem çevre illerden de hissedildi. Deprem nedeniyle korku panikle vatandaşlar sokağa çıktı. Bölgede artçı sarsıntılar devam ediyor… İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Sivrice Belediye Başkanı Turgay Gündoğan her hangi bir can haberindiğini açıkladı. DEPREM ELAZIĞ SİVRİCE Buyukluk: 6.8(Mw) Yer: Turkiye Elazig Sivrice […]

YOL DURUMU