logo

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji’nde binicilik eğitimi

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji’nde binicilik eğitimi

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Gaziantep Kampüsü’nde birinci sınıf öğrencileri erken yaşta binicilikle tanışıyor. Türkiye’de bir ilke imza atan Doğa Koleji, öğrencilerine sosyal mesafe ve maske kuralları çerçevesinde binicilik eğitimi veriyor.

Ayrıcalıklı eğitimi ile ilklere imza atmayı başaran Gaziantep Doğa Koleji, spordan sanata, sosyal aktiviteleri de öne çıkmayı başardı. Binicilik antrenörü Muhammed Mercimek ile eğitimler veren Doğa Koleji, öğrencilerini derslere en iyi şekilde motive derken binicilik sporunu da sevdiriyor. Uluslararası arenada da önemli başarılara imza atan Doğa Koleji, eğitimlerini yaş gruplarına göre uygun atlarla sağlıyor.

Sosyal iletişim becerileri gelişmiş, farkındalık yaratabilen, kendisini ve dünyayı iyi tanıyan, özgüveni yüksek öğrenciler yetiştirmek için öğrencilerine sayısız etkinlik imkanı sunan Doğa Koleji, öğrencilerin organizasyonlarda aktif sorumluluk almalarını sağlıyor, sosyal sorumluluk projeleri geliştirmelerini destekliyor.

Doğa Koleji Gaziantep Kampüsü’nde birinci sınıf öğrencilerine verilen binicilik eğitimi velileri de memnun ediyor. Çocuklarının derslere daha iyi motive olduklarını belirten veliler, “Çocukların bu şekilde farklı aktivitelerde bulunmaları bizleri memnun ediyor. Ders stresini de en iyi şekilde atıyorlar. Hem de çok farklı bis spor dalı ile ilgilenmiş oluyorlar” diye konuştular.

Etiketler: » »
262 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?