Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Kalkan’dan Tahmazoğlu’na sert tepki…

Kalkan’dan Tahmazoğlu’na sert tepki…

Kalkan’dan Tahmazoğlu’na sert tepki…

CHP Şahinbey Belediye meclis üyesi Uğur Kalkan, Atatürk düşmanı Mustafa Armağan’ın Gaziantep’e davet edilmesine çok sert tepki gösterdi.

Şahinbey Belediyesi tarafından organize edilen kitap günlerinde konuşmacı olarak davet edilen Cumhuriyet ve Atatürk düşmanı Mustafa Armağan’a tepkiler çığ gibi büyüyor.

CHP Şahinbey Belediye meclis üyesi Uğur Kalkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu‘na tepki gösterdi.

Kalkan, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Şahinbey Belediyesi‘nin sosyal medyada kendisini eleştiren vatandaşa, mecliste konuşan meclis üyesine, oda başkanına, gazetecilere dava üstüne dava açan belediye başkanı var. Kendine yapılan eleştiriye tahammül edemiyorsun ama Atatürk’e hakaret eden şahsı da bu şehre getiriyorsun.
Seçildiğin gün parti rozetini çıkardığını iddia ediyorsun ama yaptığın işlerle bunun aksi yönünde davranışlar sergiliyorsun. Günlerdir bu şehirde bir çok vatandaşımız, Atatürk düşmanı bu şahsı Gaziantep’e getirme diye çağrıda bulunuyor ama adamın umrunda bile değil.
Toplumun bir kesiminin hassasiyetine özen göstermek bu kadar mı zor? Şunu özellikle söyleyeyim; belediye başkanlığın hiç bitmeyecek, Akp hiç iktidardan gitmeyecek gibi davranıyorsun.
İster aşağıdan ister yukarıdan bak: bir gerçek var ki o da ilk seçimde yolcu olduğunuz.
Umarım yarın görevin bitip de sivil bir vatandaş olduğun gün: alnın açık, başın dik bir şekilde bu şehrin sokaklarında gezebilirsin.
Bedeli ne olursa olsun; Atatürk’e ve Cumhuriyetimize kararlılıkla sahip çıkmaya devam edeceğiz.
Kaynak:Gazikent27
https://youtu.be/b3RW-HueqFY

Etiketler: » » » » » » » »
64 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?