Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Künye

Künye - Narkoz Haber

Künye – Narkoz Haber, Sağlık, Gaziantep

Gazeteci Yazar: Mezine Sırakaya

İmtiyaz Sahibi: Atakan Ramazan Cehri

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Mezine Sırakaya

Dizgi Tasarım: Ramazan Atakan Cehri

Hukuk Danışmanı: Yaşar Sağlam

Yayın Kurulu: Dr. Cengiz Bayram, Dr. Ahmet Şükrü Denker, Mehmet Emin Tatlı

Reklam Sorumlusu: Dilek Fermanlı

Foto Muhabir: Ebru Konak

Mali Müşavir: Mehmet Emin Tatlı

Eğitmen, Danışman: Turgay Karabay

Sinema Eleştirmeni: Kıvanç Terzioğlu

Diyetisyen: Saadet Tayşi

Kişisel Gelişim Uzmanı: Hacer Bülbül

“Dünya açılan pencereniz”

16.Aralık.2010 tarihinde Gaziantep yerel medyasına Narkoz Haber Gazetesi ile sizlere hizmet vermeye başladık. İlkeli,halkın sesine kulak veren, hiç kimsenin etkisi altında kalmayan tarafsız yayıncılığı benimsenmiş gazetemizde doğru habercilik anlayışıyla çıktığımız bu yolda sizlerinde görüş ve tavsiyeleri bizim için değerlidir. Biz eleştirinin insanları ve kurumları geliştirdiğine inanmaktayız.

Başak ajans olarak reklam, tanıtım ile firmamızın vazgeçilmezi olmak için çaba harcayarak sizlere yeni bir hizmet daha sunacağız. Öncelikle her zaman insani ilişkilerdir. Hem gazetemiz, hem de ajans olarak sizlerle tanışmak “Bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır” mantığı ile hareket ederek sizlerle dostluk kurmak ilkelerimiz arasındadır. Hizmetlerimiz Başak Ajans’la daha etkin bir şekilde devam etmekte ve edecektir.

Misyonumuz

Narkoz Haber Gazetesi kurulduğu andan itibaren “Narkoz” isminden yola çıkarak halkın uzun süre üzerinde etkili olan narkoz etkisini onların üzerinden kaldırarak gerçekleri en doğru şekli yazmak ve okutmak ile olacaktır.

Kendisini Gaziantep basınında her görüşe karşı tamamen objektif bir noktada gören kuruluşumuz bu çizgisini yükselen başarı grafiği ile devam ettirecektir. Gazetemiz günlük olma gibi bir ilkesi olmadığı gibi iyi ve kaliteli bir haftalık olarak devam edecektir. Gazetemizin ismi patentli olup 41. madde gereği tüm hakları bize aittir.

TÜRKİYE’de İLK!

NARKOZ SAĞLIK DERGİSİ SAĞLIK ÖDÜLLERİ TÖRENİ

Gaziantep’ten tüm Türkiye’ye örnek bir proje ile 2014 yılında Sağlık Çalışanlarının motivasyonu yükseltmek amacıyla tatlı bir rekabete ev sahipliği yaptık. 12 Kategoride ödül dağıttık.

25 Kişilik ödül komisyonumuzun belirlediği ödüller şöyle;

Yılın Hekimi, Yılın Akademisyeni, Yılın Hemşiresi, Sosyal Sorumluluk Ödülü, En İyi Çalışanı Sağlık Ekibi, Onur Ödülü, Dr. Ersin Arslan Genç Bilim Adamı ödülü, Yılın Sağlık Yatırımcısı ödülü, İnovasyon Ödülü,  Medya Ödülü, En iyi Sağlık Programı Ödülü, Sağlıkta Eğitime Katkı Ödülü

Geleneksel Hale getirdiğimiz Narkoz Sağlık Dergisi “SAĞLIK ÖDÜLLERİ” bu yılda sahiplerini bulacak…

Farklılıklarımız

1)Narkoz Haber Gazetesi kopyala-yapıştır haberler yayınlamaz. Ajans haberleri kullanmak yerine kendi haberlerini bizzat olayları yaşayarak kendisi yapar. Ajans haberlerini deffans oyuncusu olarak görmekte ve gerektiğinde kullanmaktan yanayız.

2)Narkoz Haber Gazetesi her hangi bir siyasi dayanağa sığınmaz. Olayları herkesin çerçevesinden eşit şekilde değerlendirerek ortaya tarafsız bir yorum koyar.

3)Narkoz Haber Gazetesi kaliteli kalemleriyle iddialı köşe yazılarına sahiptir.

4)Narkoz Haber Gazetesi “Firma Tanıtım Köşesi” ile bir ilki gerçekleştirmiştir. Bu köşe firmanızı, çalışma prensip ve yöntemlerinizi, çalışma arkadaşlarınızı en güzel yönleriyle tanıtmanızı sağlar. Ayrıca bu tanıtım karşılığında herhangi bir talebi olmaz.

5)Narkoz Haber Gazetesi kendi kulvarını, değerini ve fiyatını kendisi belirlemiştir.

6) Narkoz Haber Gazetesi olarak tüm basın mensubu arkadaşlarımıza başarılar diler. Onları kıracak ve üzecek her tür rekabetten kaçınır.

BAŞAK AJANS

Her tür matbaa işleri yanı sıra, tasarım ve grafik, organizasyon, reklam, promosyon ürünleri, Basın Danışmanlığı vb. hizmetler sunmaktadır.

narkozhaber@hotmail.com, narkozhaber@mynet.com