logo

LIV HOSPITAL GAZİANTEP Hastanesi Genel Müdürü GSO’yu ziyaret etti

LIV HOSPITAL GAZİANTEP Hastanesi Genel Müdürü GSO’yu ziyaret etti

LIV Hospital Gaziantep Hastanesi Genel Müdürü Dr. Murat BİLBAY ve beraberindeki heyet Gaziantep Sanayi Odası’nı (GSO) ziyaret etti.

Otelcilik ve Destek Hizmetleri Müdürü Tuğba ŞAHİN, Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Mehmet Ufuk GÜNDOĞ ile birlikte GSO’yu ziyaret eden Dr. Murat BİLBAY, yapılan çalışmalar hakkında GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi ve Genel Sekreter Bülent ŞİŞMAN’a bilgiler verdi.

Gaziantep’in medikal sektöründe ciddi bir potansiyeli olduğunu kaydeden GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan ÜNVERDİ, bunu daha da geliştirme noktasında çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Ülkemizde medikal sanayi ürünleri ve teknolojilerinin çok önemli olduğunu dile getiren Adnan ÜNVERDİ, “Savunma sanayi ve medikal sektörünü geliştirmek için gayret gösteriyoruz. Bu noktada araştırma ve geliştirme, inovasyon, bölgesel-ulusal ve uluslararası işbirliği, mevcut yatırımlar ve yeni girişim eksenleri doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz. Sizlerden gelecek fikirlere ve çalışmalara da destek vermeye hazırız. Ziyaretiniz için teşekkür ediyor çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.

Etiketler: » »
72 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?