Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Milletvekili Bakbak, Nurdağı’nda çiftçileri dinledi

Milletvekili Bakbak, Nurdağı’nda çiftçileri dinledi

Milletvekili Bakbak, Nurdağı’nda çiftçileri dinledi

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya BAKBAK, Nurdağı İlçesi’nde İlçe Teşkilatı ile bir araya geldi. Teşkilat mensupları ile gündemi değerlendirdi. Gaziantep Haber

BAKBAK, Nurdağı Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Belpınar’ı makamında ziyaret ederek ülke ekonomisinin gelişmesine büyük katkısı olan çiftçilerin istek ve önerilerini dinleyerek notlar aldı.

Nurdağı Esnaf Sanatkârlar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Şentürk ile de bir araya gelerek talepleri dinleyen Milletvekili BAKBAK, ardından Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak’tan ilçedeki çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya BAKBAK, Nurdağı Belediyesi ziyareti sırasında gerçekleşen genç çiftlerin nikah akdine; Nurdağı Kaymakamı Sinan Korkmaz ile şahitlik ederek, genç çiftlerin mutluluğunu paylaştı. BAKBAK daha sonra, Nurdağı Belediyesi Tekvando Kulübü’nün genç şampiyonlarına; Gaziantep İl Seçme Şampiyonası’nda kazandıkları madalyaları takdim ederek sporcuları kutladı.

Ziyaretinde Nurdağı esnafını da unutmayan AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya BAKBAK; ilçe esnafı ile tek tek ilgilenerek hayırlı işler diledi.

Ziyareti esnasında AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya BAKBAK’a; AK Parti Gaziantep İl Başkan Yardımcısı Ahmet Parlak ve il yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Gaziantep Sağlık

Etiketler: » » » » » » » »
235 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?