logo

Milletvekili Nejat Koçer’in 15 Temmuz Mesajı

Milletvekili Nejat Koçer’in 15 Temmuz Mesajı

Milletvekili Nejat Koçer’in 15 Temmuz Mesajı

Türkiye, beş yıl önce  milletimizin canına ve  ülkemiz demokrasisine  kast eden hain bir darbe girişimine maruz kalmıştır.

Bölgesinde ve dünyada her geçen gün daha fazla söz sahibi olan ülkemizin, güçlenen ekonomisini, büyüyen ve gelişen sanayisini, gelişen ve kurumsallaşan demokrasisini kabullenemeyen hainler ve onlarla işbirliği içinde olan yapılar, aralarında yüce Meclisin, Cumhurbaşkanlığının da olduğu kurumları hedef almış, 2193 vatandaşımız gazi, 251 vatandaşımız şehit olmuştur. Aziz milletimizin güçlü ve sarsılmaz iradesini hesaba katmayarak devleti ele geçirmeyi amaçlayan hain terör örgütü FETÖ, o gece; genciyle, yaşlısıyla, kadınıyla, erkeğiyle sokaklara dökülen milyonların yeni bir destan yazmasını önleyememiştir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla meydanlara dolan vatandaşlarımız, üzerlerine doğrultulan silahlara karşı bedenlerini siper etmiş , ölüme meydan okumuştur.  Milletimiz, atılan bombalara rağmen  darbecilere teslim olmamış, birlik ve beraberlik içerisinde hükümetine ve ülkesine sahip çıkarak bu hain darbe teşebbüsünü bertaraf etmiştir. Ülkemize ve milletimize karşı hain emelleri için darbe planlayanları ve arkalarındaki destekçilerini bir kez daha lanetliyorum.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde ülkemizin birliği, devletimizin bekası için canlarını feda eden şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize de minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

Etiketler: » » » »
38 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?