Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Mucize Bebek Ölmedi, Hayata Tutundu, Büyüdü ve Yazar Oldu

Mucize Bebek Ölmedi, Hayata Tutundu, Büyüdü ve Yazar Oldu

Mucize bebek ölmedi, hayata tutundu, büyüdü ve yazar oldu

Ömer bebek, soğuk bir kış günü, beyin kanaması ve kalbinde yedi delikle doğdu. 86 gün yoğun bakımda kaldı. Doktorların “Ölümünü bekliyoruz” dediği Ömer bebek, yoğun bakımdan çıkmayı başardı. Serebral palsi tanısıyla ailesine kavuşan Ömer, büyüdü. Hayal dünyasının kapılarını asla kapatmayan Ömer, annesinin de teşvikiyle 14 yaşında ilk kitabını yazdı. Lise birinci sınıftaki yazar M. Ömer Güngören’in Derviş Aldanması isimli romanı tükendi ve bugünlerde ikinci baskısı yapılıyor.

MİSTİK ÖĞRETİLER

Tasavvufa ve tarihe meraklı genç yazar M. Ömer Güngören, Çalıkuşu Yayınları’ndan çıkan romanında, eşkıyalardan kaçarken ormanda kaybolan ve yolu bir dergâha düşen gencin hikayesini anlatıyor. Güngören, modern mistikler için yazdığı romanda, mistik yolculuğa başlamaya hazır olanlar ve kendi başlarına yola çıkanlar için ilham verici iç görüler sunuyor. Modern hayata karşı mistik gelenekleri yeniden keşfetmemizi sağlayan Güngören, ormanda çıktığı maceranın ardından etrafındaki dünyaya karşı beklenmedik bir bakış açısı kazanarak mistik bir bilgelikle geri dönüyor.

Gençlerin manevi detoks niyetine okuyabileceği roman, ruhsal deneyimin, sınırsız huzurun, neşenin, sevginin ve daha fazlasının doruklarına ulaşmak için yaşamınızı dönüştürmenin yolunu gösteriyor.

 

Etiketler: » » » » » »
100 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?