logo

Muhasebecilerde Dostluk Kardeşlik Turnuvası başladı

Muhasebecilerde Dostluk Kardeşlik Turnuvası başladı

Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası tarafından  17 yıldan beri düzenlenen ve bu yılda “barış,dostluk ve kardeşlik turnuvası”  olarak 12 takımın yer aldığı futbol turnuvası başladı.

Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nabioğlu “barış,dostluk ve kardeşlik  futbol turnuvası”  nda turnuvanın başlama pasını vermesinden sonra yaptığı konuşmada;

Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali müşavirler Odası olarak yılda en az bir kere bu futbol turnuvalarını düzenliyoruz. Bugün düzenlediğimiz turnuvanın da 17. sini gerçekleştiriyoruz. Adını da barış,dostluk ve kardeşlik turnuvası koyduk.

Normalde 12 takım halinde mücadele edecek.12 takımın içinde 4 tane takımda paydaş kurumlardan oluşan takımlar oldu.Defterdarlık,Vergi Dairesi,SGK ve İş-Kur takımları da bizimle beraber bu turnuvada yer alıyor.İyi bir turnuva olacağını ümit ediyorum.Bütün turnuvalarda emeği geçen  Spor Komisyonu Başkanımız  Yaşar Ocakbatıran’a çok teşekkür ediyorum.Dostluk ve barış içinde bu turnuvanın geçmesini , iyi olanında kazanmasını diliyorum” dedi.

Etiketler: »
21 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?