Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

MÜSLÜM BABADAN KÖTÜ HABER

Muhterem Nur, Geçirdiği bypass ameliyatı sonrası karaciğer ve böbrek yetmezliği nedeniyle yoğun bakıma alınan Müslüm Gürses’in durumunun kötü olduğunu açıkladı.


Müslüm Gürses’in hayranlarını üzecek haber Gürses’in eşi Muhterem Nur’dan geldi. Gün geçtikçe durumun kötüleştiğini belirten Nur “ Hastalığının ve tedavisinin Üçüncü ayında durum kötüye gidiyor. Her yeri yara içerisinde ve artık ümit kesilmiş durumda! Bu durumda geri dönmesi mucize olur” dedi.


Müslüm Gürses’in doktoru Deniz Şener Muhterem Nur’a katılmadığını belirterek, “Bir hafta önce sıkıntılı bir sürece girdik fakat iki üç gün içinde Gürses’in durumu biraz daha iyiye gidiyor. Böyle bir düşüncede değiliz süreç devam ediyor ve hastalıkla mücadele ediyoruz. İnşallah iyi olacak” dedi.

Yoğun bakımda tedavisi süren Müslüm Babanın iyileşmesini bekleyen dostları , “Eşi acısından olsa gerek böyle bir açıklamada bulunmuş ama biz henüz ümidimizi kesmedik. Muhterem hanım günlerdir bir dakika bile Gürses’in başından ayrılmıyor sevgisi ve hayat arkadaşını kaybetme korkusu onu bir hayli yordu” yorumunda bulundu.

Hayranları ve dostlarının her gün iyileşmesi için dua ettiği sanatçı umarız en kısa sürede sağlığına kavuşur.

Narkoz Haber

Etiketler: » » » » »
586 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?