logo

n11.com, Gaziantep’teki iş ortaklarıyla buluştu

n11.com, Gaziantep’teki iş ortaklarıyla buluştu

Açık pazar iş modelini tüm Türkiye’ye taşıyarak e-ticaretin ve KOBİ’lerin büyümesine destek olan alışverişin uğurlu adresi n11.com, Türkiye çapında düzenlediği iş ortaklıkları eğitimlerinin bir diğerini Gaziantep’te gerçekleştirdi.

n11.com’un iş ortaklarına e-ticaret eğitimi ve satışlarını artırmanın yollarını anlatmak üzere Türkiye genelinde başlattığı eğitim serisi kapsamında, Türkiye’nin dört bir yanında iş ortakları ile bir araya geldiği organizasyonlardan bir yenisi 52 iş ortağının katılımıyla Gaziantep Ticaret Odası’nda gerçekleştirildi.

KOBİ’lere güçlü bir e-ticaret kanalı sunarken sektörün gelişimine katkı sağlayacak ve tüketicinin e-ticaret eğitimini güçlendirecek çalışmalar yapan n11.com, Gaziantep’te düzenlediği buluşma ile iş ortaklarını e-ticaretin dünyadaki ve Türkiye’deki gelişimi, platform kullanımı ve satışı artırma yolları, sipariş yönetimi, tüketici hakları, reklam kullanımı ve kargo süreçleri gibi başlıklar hakkında bilgilendirdi. Yılın her 3 aylık döneminde Anadolu’daki iş ortaklarına destek olma hedefiyle yola çıkan n11.com, Gaziantep’teki iş ortaklarına eğitimler verdi. Gün sonunda 44 firma ve 52 satıcıya, e-ticaret eğitimi ve satışlarını artırmanın yolları, platform kullanımı, sipariş süreç yönetimi, mevzuatlar, reklam uygulamaları gibi konularda eğitimler verildi. Gaziantep Ticaret Odası’nın eğitim salonunda gerçekleşen oturum, yöresel gıda, hediyelik eşya ve cam üfleme sanatı ile ilgili satıcıların katılımı ile son buldu.

n11.com, 2015 yılı boyunca Konya, Mersin, Kahramanmaraş, Malatya, Antalya, Hatay, Denizli ve Adana’da eğitim vermeye devam edecek.

Etiketler: » » »
31 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?