logo

NCR’DE OMURGA CERRAHİ MERKEZİ HİZMET VERMEYE BAŞLADI

NCR’DE  OMURGA CERRAHİ MERKEZİ HİZMET VERMEYE BAŞLADI

Özel sağlık yatırımlarının her gecen gün artığı Gaziantep’te çok sayıda branşta, uzman doktor kadrosuyla bölgeye sağlıkta daha fazla hizmeti sunan NCR International Hospital Hastanesin de Omurga Cerrahisi Merkezi, Deneyimli Hekim kadrosuyla hizmet vermeye başladı.
Bölgede ve Gaziantep’te önemli sağlık kuruluşu olan özel NCR sağlık grubu
Omurga Cerrahi Merkezi hakkında açıklamalar da bulunan NCR International Hospital Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr.Erdal Yayla’’özellikle böyle bir merkezin Gaziantep ve bölgemize hayırlı olmasını diliyoruz.
Omurga cerrahi merkezi şuan dünyada multidisipliner yaklaşımla birden farklı çok branşın bir araya gelerek omurga hastalıklarının tedavi yöntemleri geliştirdiği bir merkez konumundadır.
Ülkemizde genelde büyük illerde gelişmiş geniş kapsamlı hastanelerde oluşturulmaya başlamıştır. Birden fazla branşın bir araya getirerek omurga cerrahisi merkezini kurduk.
NCR International Hospital Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı Op. Dr.Faruk Aykanat ‘’omurga hastalıkların dünyada en çok şikâyeti olan hastalıklar sıralamasında ikinci Sırada yer almaktadır. Bu kadar sık görülen omurga kaynaklı şikâyetlerin hastalara verdiği ızdırabın yanı sıra işgücü kayıplarının da en büyük nedendir.’’ dedi.
NCR International Hospital Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzm. Dr.Ergün Boğanc ‘’Omurga cerrahi merkezi sayesinde hastalar, hastane, hastane elerinde filmlerle gezmeyecektir. Önemli olan bu hastalığa yaklaşımın birden fazla branşların bir araya gelerek komisyon şeklinde tek elden karar vermesidir.’’ Diyerek görüşlerini belirttiler.

Etiketler: » » » » » »
22 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?