logo

ÖĞRETMENLERE FISTIKLI BAKLAVALI KARŞILAMA

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Gaziantep’e atanan yeni öğretmenleri meslektaşları fıstık, baklava ve çiçekle karşıladı.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Gaziantep’e atanan 2 bin 357 öğretmeni karşılamak üzere İl Milli Eğitim Müdürlüğü örnek bir çalışma başlatarak, şehre gelen öğretmenleri Şehirlerarası Otobüs Terminali ve Gaziantep Havalimanı’nda oluşturduğu temas noktalarında fıstık ve baklava ikram ederek karşıladı.

Şahinbey ve Şehitkâmil Rehberlik Araştırma Merkezleri ile işbirliği yapılarak gerçekleşen karşılamalarda öğretmenleri rehber öğretmenler karşıladı. Temas noktalarında öğretmenlere ulaşım, konaklama, atandıkları okulun yeri ile il ve ilçe müdürlüklerinin yeri konusunda yol gösterildi ve danışmanlık yapıldı.

Yeni atanan öğretmenlerin Gaziantep’e yoğun bir şekilde geldikleri 22-23 Eylül tarihlerinde temas noktalarını İl Millî Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci de ziyaret etti.

Öğretmenlerle birebir ilgilenen ve rehber öğretmenlerle de görüşen Ekinci, faaliyetin bütün illere örnek olacağını belirtti. Öte yandan temas noktalarına ulaşan öğretmenler bu hizmetten ve yakın ilgiden duydukları memnuniyetli dile getirdi. Öğretmenlere baklava ve fıstık da ikram edilen temas noktalarında yaklaşık 1500 öğretmenin karşılandığı belirtildi.

Fıstıklı, baklavalı ve çiçekli karşılamadan oldukça memnun kalan öğretmenler teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Gaziantep’e ilk kez gelen öğretmenler bu karşılama karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Etiketler: » » » » » »
220 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?