Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

PRİMER HASTANESİ’NDEN KADINLARA BÜYÜK JEST

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile Primer Hastanesi doktorları ve yetkilileri hastaneye gelen kadın hasta ve hasta yakınlarını karanfillerle karşıladı.

Karanfile karşılanmanın mutluluğunu yaşayan kadınlara Primer hastanesi tarafından ayna da hediye edildi.

Hastaları kapıda karşılayan Primer Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Dr. M. Nihat Okuducu kadınlara ayna ve karanfil hediye ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. Kadın hastalar sabah hastaneye morali bozuk ve hasta olarak gelmesine rağmen doktor ve yetkililerin kendileri ile ilgilenerek hediyeler vermesi karşısında çok mutlu olduklarını ifade etti. Kadın hastalardan bazıları ilk defa karanfil almanın mutluluğu ile gözyaşlarına hakim olamadı.

Dr. Nihat Okuducu kadınlarımız bizim için çok önemli, bizleri doğuran, yetiştiren ve büyüten kadınlarımıza uygulanan her türlü şiddeti kınıyoruz. Bu vesile ile hastanemize gelen kadın hastalarımız ve çalışan kadın personellerimizin kadınlar gününü kutluyorum. Hastane olarak moral ve motivasyonu yansıtan ayna ve karanfil vererek bu günün mutluluğunu beraberce yaşadık” dedi.

Kadın hastalar hastanenin bu uygulaması karşısında şaşırdıklarını ifade ederek kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan çok mutlu olduklarını belirtti. Hastalıklarını bile unuttuklarını söyleyen kadınlar bizlere verilen bir karanfil ve bir ayna değildi. Bizlere verilen şefkat, sevgi ve huzurdu. Bu aynaya baktıkça kendilerini daha iyi hissedeceklerini ifade ettiler.

Etiketler: » » »
1071 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?