Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ’ SINIR TANIMIYOR

Şehitkamil Belediyesi tarafından İslahiye ilçesine yaptırılan modern sosyal tesisin inşaat çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. İlçeye yaptırılan sosyal tesisten dolayı memnuniyetlerini dile getiren İslahiye halkı Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür etti.


Sosyal belediyecilik alanında ciddi projeler üreten Başkan Fadıloğlu, Şehitkamil ilçesinin yanı sıra diğer ilçelerde de çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşların ihtiyaç duyduğu hizmetleri imkanlar ölçüsünde hiç bir bölge ayırt etmeden yapan Başkan Fadıloğlu, son olarak İslahiye’ye modern bir sosyal tesis kazandırıyor. Şehitkamil Belediyesi tarafından yapımına devam edilen sosyal tesis ise vatandaşların takdirini topluyor. Sosyal tesisin hizmete geçmesiyle birlikte özellikle gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak duracağını söyleyen vatandaşlar, memnuniyetlerini dile getirdiler. Sosyal tesis sayesinde eğitim ve kültür alanında da kendilerini daha fazla geliştirebileceklerini belirten vatandaşlar, Başkan Fadıloğlu’na verdiği önemli destekten dolayı teşekkür ettiler.

“BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN ALLAH RAZI OLSUN”

Sosyal tesisin hizmete girmesiyle birlikte mahallelerine renk katacağını kaydeden vatandaşlar, “İslahiye halkı olarak Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’nun ilçemize sosyal tesis yaptırmasından son derece mutlu olduk. Kendi bölgesinin dışında olmasına rağmen İslahiye’de böyle bir çalışma başlatan belediye başkanımızdan Allah razı olsun. Çünkü bu tesis sayesinde gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durarak yararlı işler yapacaklarını umuyoruz. Ayrıca ev hanımları ve çocuklarda bu tesis sayesinde eğitim ve kültür seviyelerini arttırabilecekler. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dediler.

Etiketler: » » » »
535 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?