Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Serin, Görme Engelli Öğrencileri Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Ekrem SERİN GAP Görme Engeliler Okulunu ziyaret etti.  Okulda incelemelerde bulunan Ekrem SERİN görme engelli öğrencilerle bir süre sohbet etti. Göreve yeni başlayan okul müdürü Cengiz Temiz’e görevinde başarılar diledi.

GAP Görme Engeliler Okulunun da denetim ve incelemelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Ekrem SERİN okulun daha iyi eğitim vermesi için yapılması gerekenler konusunda idarecilerle görüştü.

GAP Görme Engeliler Okulunu yeni atanan Cengiz Temiz’i ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Ekrem SERİN görevinde başarılı olmasını diledi. SERİN engelli olmanın insanların tercihi olmadığını ama okulda ki öğrencilerin azim ve kararlılıkla başarmayı tercih etiklerini belirti. İdareci ve öğretmenlere seslenen SERİN;  öğrencilerin toplumsal hayatta katılmaları için öz veri ile çalışmaları gerektiğini bu konuda büyük gayret göstermeleri gerektiğini söyledi.

Okulun ihtiyaçlarını yerinde gören Ekrem SERİN ve Şube Müdürü Hamdi ATAYETER görme engelli öğrencilerle bir süre sohbet etti. Öğrencilerle İl Milli Eğitim Müdürü Ekrem SERİN arasında ki sıcak ve samimi sohbet dikkat çekti.

Etiketler: » » » »
343 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?