Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

SPORUN PATRONLARI GAZİANTEP’TE BULUŞUYOR

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Spor Genel Müdürlüğü tarafından iller arasında koordinasyonu sağlamak ve illerdeki spor hizmetlerinin daha verimli hale getirilmesi amacıyla düzenlenecek “Hizmet İçi Eğitim” semineri Gaziantep’te yapılacak.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Spor Genel Müdürlüğü tarafından iller arasında koordinasyonu sağlamak ve illerdeki spor hizmetlerini daha verimli hale getirmek amacıyla Gaziantep’te düzenlenecek “Hizmet İçi Eğitim” seminerine Adana, Adıyaman, Hatay, Kahramanmaraş, Kayseri, Kilis, Malatya, Osmaniye ve Sivas Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürleri katılacak.

Gaziantep  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, Hizmet İçi Eğitim toplantısına 10 ilin müdürlerinin katılacağı belirtilerek, toplantıya Spor Genel Müdürlüğü Hukuk Müşavirliği daire başkanı Sayın Zübeyt AYDIN’ın da katılacağı ve  Spor Hizmetlerinde “Hukuki alt yapı “ konusunda toplantıya katılan kurum müdürlerinin bilgilendirileceği belirtildi.​

Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yahya ŞAHAN, Hizmet İçi Eğitim bilgilendirme toplantısının Gaziantep’te yapılmasının Gaziantep için bir kazanç olduğunu belirterek, 10 il müdürünü Gazi Kentte ağırlamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Şahan; “ Mesleğinde uzman kişilerin bizleri bilgilendirmek için şehrimize gelmeleri gerçekten önemli. Toplantıda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum, faydalı ve güzel bir toplantı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Etiketler: » » » » » » »
552 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?