Taşdoğan ve Kılıç gündemi Telekonferans ile değerlendirdi - Gaziantep Haber,Gaziantep haberler, - Gaziantep Haber,Gaziantep haberler,
24° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Taşdoğan ve Kılıç gündemi Telekonferans ile değerlendirdi

Üst Manşet - 02 Nisan 2020 17:18 A A

MHP Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan ve Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç telekonferans görüşmesi gerçekleştirerek gündemi değerlendirdiler.

Gerçekleşen telekonferans görüşmesinde Koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı Oğuzeli’n de alınan tedbirler ele alınırken, MHP Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç’ın Belediye Başkanlığında ki ikinci dönem birinci yılını kutladı.

“BAŞARILI ÇALIŞMALARINIZI TAKDİR EDİYORUZ”

Oğuzeli’nin ‘Cumhur İttifakı’ ruhuna en sadık kalan ilçelerden biri olduğunun altını çizen MHP Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan, “Şehrimize ve ilçemize sunmuş olduğunuz hizmetlerden dolayı sizi ve ekibinizi takdir ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Gerçekleşen telekonferans görüşmesinde Taşdoğan, “Oğuzeli ilçemizde ikinci döneminizin birinci yılını tamamladınız. Cenab-ı Allah hayırlı hizmetler nasip etsin. Memleketimize, şehrimize, ilçemize ciddi hizmetler sunuyorsunuz. Size ve ekibinize verilen bu görevi geçtiğimiz dönemde nasıl başarılı bir şekilde yerine getirdiyseniz, önümüzdeki dönemde de daha azimli hizmet etme isteğinizi görüyor ve takdir ediyoruz. Bütün meclis üyelerimize selamlarımı iletiyor, onlarında yeni dönem birinci yıllarını tebrik ediyorum. Oğuzeli Cumhur İttifakının ruhuna en sadık ilçemiz olmuştur, olmaya da devam etmektedir. Partim, şahsım ve hemşerilerim adına ekibiniz ve size teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“HEP BİRLİKTE ATLATACAĞIZ”

Oğuzeli Belediyesi’nin Koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı vermiş olduğu mücadelenin örnek olması gerektiğini vurgulayan MHP Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan “İnşallah hep birlikte daha yüksek bir millet bilinciyle bu işin üstesinden geleceğiz” dedi.

Taşdoğan “Ülkemiz zor günlerden geçmekte. Bu zor günlerden geçerken devletimizin aldığı kararlara uyduğunuz, halkın sağlığını korumak adına üzerinize düşenin fazlasını yaptığınız, veren elin alan elden üstün olduğu şiarıyla yapmış olduğunuz çalışmaları takip ve takdir ediyor, başarılarınızın devamını diliyoruz.

Ülkemiz Allah’ın izniyle bu virüs belasını atlatacaktır. Sizin ve ekibinizin çalışmalarını akıl ve bilim ışığında yaptığını görüyoruz. Vatandaşlarımızın bu mübarek 3 aylarda dua ederek, evlerinde kalarak, çağrılara uyarak hareket etmelerini istiyoruz. Sokağa çıkma kısıtlaması olan vatandaşımıza göstermiş olduğunuz hassasiyet için ayrıca teşekkür ediyorum. Halka yardım, Hakk’a yardım düsturuyla yaptığınız çalışmalarınızda başarılarınızın devanı diliyorum. Küresel bir sorunla mücadele ediyoruz. İnşallah hep birlikte daha yüksek bir millet bilinciyle bu işin üstesinden geliriz. Sözlerimi Sayın Genel Başkanımızın sözüyle bitirmek istiyorum “Her gecenin bir sabahı, her buhranın bir kurtuluş anı vardır ve bu da uzak değildir. Biraz daha sabredin, beklenilen günler yakındır”. Sabredenler mutlaka feraha erecektir. Tüm vatandaşımıza sabırlar diliyor, evde kalmalarını rica ediyorum” ifadelerini kullandı.

“ÇALIŞMALARIMIZA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYORUZ”

Amaçlarının vatandaşın yaşam kalitesini arttırmak olduğunun altını çizen Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, “Bunu başarabilmek için ekibim ve ben elimizden gelenin fazlasını ortaya koymak zorundayız” dedi.

Gerçekleşen telekonferans görüşmesinde Başkan Kılıç, “İkinci dönemimizin birinci yılını tamamlamış bulunmaktayız. Rabbime şükürler olsun. Bize teveccüh gösteren tüm Oğuzelili hemşerilerime bu vesileyle tekrardan teşekkür ediyorum. Bizi mahcup etmediler. Bize bu emaneti teslim ettiler.  Bizlere emanet ettikleri bu görev çok önemli ve kutsal bir görev. 91 mahallesi, 58 mezrası olan bir ilçenin yönetimini bize inanarak ve güvenerek teslim ettiler. İkinci dönemimizin olması ayrı bir anlam taşıyor. Bir önceki 5 yıllık dönemde vatandaşımızın memnuniyet seviyesini üst seviyelerde tutmuşuz, başarılı bir yönetim sergilemişiz ki ikinci dönemimizde küçümsenemeyecek bir oy farkıyla tekrar güven oyu vermişler. Bu süreçte tabi Ak Parti ve MHP teşkilatlarımızın, Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin’in Milletvekillerimizin, Bakanlarımızın da büyük katkısı oldu. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Biz bu aşamada bir önceki dönede tamamlayamadığımız proje aşamasında olan çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Amacımız vatandaşımızın yaşam kalitesini arttırmak, hayatını kolaylaştırmak. Bunu başarabilmek için ekibim ve ben elimizden gelenin fazlasını ortaya koymak zorundayız” dedi.

“MİLLİ BİRLİK VE DAYANIŞMA RUHU İLE BU BELANIN ÜSTESİNDE GELECEĞİZ”

Sokağa çıkma kısıtlaması olan vatandaşın ihtiyaçlarını karşılamak için hassas davrandıklarını vurgulayan Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, “Milli birlik ve beraberlik ruhuna en çok ihtiyaç duyduğumuz bu zamanda vatandaşımızın yanında olmak zorundayız” dedi.

Başkan Kılıç, “Birinci yılımızı doldurmadan tüm dünyayı da etkisi altına alan bir virüs salgını maalesef ülkemizde de baş gösterdi. Oğuzeli Belediyesi olarak, devletimizin aldığı tedbir ve kararları Kaymakamlığımız ile birlikte uyguluyor, vatandaşımızın ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyoruz. Devletimiz güçlü ve büyüktür, milletimizde Kadir Şiraz bir millettir. Birlikte olmayı, dayanışmayı, diri olmayı iyi biliyor. Bu belayı hep birlikte Vatandaşıyla Kaymakamlığıyla, Belediyesiyle, Jandarmasıyla, Polisiyle Sağlık Çalışanıyla diri olarak atlatacağız inşallah. Sokağa çıkma kısıtlaması olan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için hassas davranıyoruz. Elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Allaha şükür imkanlarımız var. Milli birlik ve beraberlik ruhuna en çok ihtiyaç duyduğumuz bu zamanda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan, Liderimiz ayın Devlet Bahçeli’nin de desteklediği ‘Milli Dayanışma Kampanyasına’ katkıda bulunmak adına 1 aylık maaşımızı bağışladık. Yaptığımız belki küçük bir şey ama bu birlik, beraberlik ve dayanışmanın göstergesi diye düşünüyoruz. Milli birlik ve dayanışma ile bu belanın üstesinde geleceğiz. Bu vesile ile sizlere çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bu haber 124 kez okundu.
Üst Manşet - 17:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Başkan Şahin, Mahalle Ziyaretlerine Kaldığı Yerden Devam Ediyor
  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, yeni tip Corona Virüs (COVID-19) Salgını sonrası ara verdiği mahalle ziyaretlerine yeni normalleşme ile beraber devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Şahin Göllüce Mahallesi’nin sıkıntılarını dinledi, çevre kirliliğini önlemek amacıyla “Adak Merkezi” için talimat verdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Dünya’yı ve Türkiye’yi kısa sürede etkisine alan Corona Virüs Salgını […]
 • 02
  Gazi Şehir, Gastronomi İmajını Hijyen Eğitmenleriyle koruyacak
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından dünyaca ünlü mutfağıyla UNESCO tarafından gastronomi dalında “Yaratıcı Şehirler Ağı”na dahil edilen Gazi şehir için yeni tip Corona Virüs (COVID-19) salgınına karşı sağlıklı lezzetin başkenti olmak amacıyla pandemi sürecinde güvenli ve sağlıklı gıda hazırlanması ve servisi konularında, bilgilendirme yapacak bir saha ekibi oluşturulmasına ilişkin “Hijyen Eğitici Eğitimi”ne başlandı. Küresel bir salgın […]
 • 03
  Türkiye’nin ilk Doçentlik e-Sözlü Sınavı Gaziantep Üniversitesi’nde gerçekleştirildi
  Pandemi sürecinde farkındalık ve örnek oluşturmak adına Türkiye’de ilk vakanın görüldüğü tarihten sadece altı gün sonra senato toplantısını çevrimiçi gerçekleştiren Gaziantep Üniversitesi, COVID-19 kapsamında sağlık alanına yaptığı önemli katkıların ardından, bu defa da Türkiye’nin ilk doçentlik e-Sözlü Sınavı’nı yaptı. Gaziantep Üniversitesi pandemi sürecinin başlangıcında, altyapısı yeterli olan üniversitelerin çevrimiçi ve/veya çevrimdışı uygulamalarla uzaktan öğretime geçme […]
 • 04
  Makarna Üreticileri Sektör Toplantısında buluştu
  Makarna üreticileri, Gaziantep Ticaret Borsasında (GTB) düzenlenen sektör istişare toplantısında bir araya geldiler. Yeni hasat sezonu öncesi durum değerlendirmesi yapılan toplantıda, sektör temsilcileri sorun ve beklentilerini dile getirdiler. Korona virüs tedbirleri kapsamında maske ve sosyal mesafe kurallarına uyularak, sınırlı sayıda üretici firma temsilcisinin katılımıyla meclis salonunda gerçekleştirilen toplantının açılışında konuşan GTB Yönetim kurulu Başkanı Mehmet […]
 • 05
  SANKO PARK Yeniden Açıldı
  Koronavirüs (COVID-19) salgınına karşı alınan önlemler kapsamında faaliyetlerine bir süre ara veren Gaziantep’in sosyal yaşam alanı Sanko Park Alışveriş Merkezi, yeniden hizmet vermeye başladı. Sanko Park AVM Genel Müdürü Niyazi Büyükaksu, önlemleri en üst düzeyde aldıklarını belirterek, “Ziyaretçilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı önceliğimizdir” dedi. Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını risklerine karşı alınan önlemler kapsamında 21 […]

YOL DURUMU