Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

TEKERLEKLİ BASKETÇİLER ANTRENMANLARA BAŞLADI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Garanti Birinci Ligi’nde mücadele eden Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, yeni sezon hazırlıklarına Kamil Ocak Spor Salonu’nda başladı.

Bir haftalık Antalya kampından moralli dönen Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, yeni yönetim, yeni teknik kadro ve yeni oyuncuları ile lige iddialı hazırlanıyor.

Hedeflerinin ligde önce kalıcı, daha sonra da şampiyonluğa oynayan bir takım oluşturmak olduğunu ifade eden Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Kulüp Başkanı Ünsal Göksen, “Güzel bir kamp dönemi geçirdik. Bunun meyvelerini ligde almak istiyoruz. Yeni bir ekip ile yola çıktık. İnşallah hedeflerimize ulaşırız” dedi.

Takımın 2 Kasım’da deplasmanda Şanlıurfa ile oynayacağı maç için çalışmalarına başladığını vurgulayan Ünsal, “Bu sezon yeni teknik ekibimiz ve yeni transferlerimiz var. Geçen seneki çekirdek kadromuzu koruduk. Bu kadronun üzerine başarılı 4 yeni transfer gerçekleştirdik. Bu sporcularımızın katkıları ile ligde başarılı olmak istiyoruz. Tüm Gazianteplilere tekerlekli basketbolda iyi bir sezon izlettirmek istiyoruz. Tabi burada Gazianteplilerin desteği de çok önemli. Biz iyi bir kadro kurduğumuzu düşünüyoruz. Tribün desteğini de Gazianteplilerde bekliyoruz.” diye konuştu.

Takımla yakinen ilgilenen Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Aydıngüler ise, Şanlıurfa maçı için hazırlıklarının son derece iyi gittiğini söyledi. Her gün antrenmanda takımı yalnız bırakmayan Aydıngüler, lige iyi bir başlangıç yapmak istediklerini belirtti.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Hafif de, takımın çok iyi bir hava yakaladığını ve takımın her geçen gün daha iyiye gittiğini kaydetti. Hafif, genel anlamda zorlu bir ligde iyi mücadele vererek hedefe ulaşmak istediklerini bildirdi.

Etiketler: » » » » »
340 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?