Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

THE ANATOLİAN HOTEL ONLARI UNUTMADI

The Anatolian Hotel yöneticileri 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile Gaziantep Huzurevi sakinlerini ziyaret etti.

The Anatolian Hotel Genel Müdürü Galip Gül, Satış Pazarlama Müdürü Ayla Korkmaz, Ön Büro Müdürü Kasım Soyak, Yiyecek ve İçecek Müdürü Mehmet Çığlı’nın katıldığı ziyaret yaklaşık bir saat sürdü. The Anatolian Hotel yöneticileri ile uzun uzun sohbet eden yaşlılar verilen hediyeler ve ilgilerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Zaman zaman hüzünlü anların yaşandığı ziyaretten memnun kalan Huzurevi Müdürü Mehmet Altun, “Böyle anlamlı bir günde huzurevinde yaşayan kadınlarımızı hatırlayan The Anatolian Hotel yöneticilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

The Anatolian Hotel Müdürü Ayla Korkmaz, “ Bugün kadınlar günü ve biz buradayız. Hem büyüklerimizin elini öpmek hem de onların yalnız olmadıklarını ifade etmek için Gaziantep Huzurevini ziyaret etmek istedik. Bende bir kadınım ve yarınımızın garantisi yok. Elbet bir gün hepimiz yaşlanacağız. Lütfen büyüklerimize sahip çıkalım onları ne olursa olsun yalnız bırakmayalım. Biz otel olarak yapabileceğimiz her şeyi onlar için yapmaya hazırız. Onlar için elimizden gelenin en iyisini yapmak bizim görevimiz. Tüm dünya kadınlarının gününü kutluyorum” dedi.

The Anatolian Hotel yöneticileri tarafından ikramlar eşliğinde yapılan sohbetin ardından Huzurevi sakinlerine çeşitli hediyeler takdim edildi.

Etiketler: » » » »
866 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?