Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

TTGS Petrol’den öğretmenlere özel indirim

TTGS Petrol’den öğretmenlere özel indirim

TTGS Petrol’den öğretmenlere özel indirim

TTGS Petrol Grup A.Ş, 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel kampanyaya imza attı. TTGS Petrol Grup A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Telefoncu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yüzde 6 oranında indirim kampanyası başlattıklarını duyurdu. Telefoncu, kampanyanın Kasım ayı sonuna kadar süreceğini söyledi.

Gaziantep’te faaliyet gösteren TTGS Petrol Grup A.Ş, 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel bir kampanyaya imza attı. Öğretmenlerin yalnızca bir gün değil, her gün hatırlanması şiarıyla yola çıkan TTGS Petrol Grup A.Ş, Öğretmenlere özel indirim kampanyası başlattı. 22-30 Kasım tarihleri arasında TTGS Petrol İstasyonu’na gelen öğretmenlere, akaryakıt alımlarında yüzde 6 indirim uygulanacak.

Kampanyaya ilişkin açıklamalarda bulunan TTGS Petrol Grup A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Telefoncu, “TTGS Petrol Grup A.Ş. olarak, Her yıl 24 Kasım tarihinde kutlanan Öğretmenler Günü’nde, yolumuza ışık olan öğretmenlerimize özel bir kampanya hazırladık. 22 Kasım tarihinden geçerli olmak üzere Öğretmenlere özel yüzde 6’lık indirim yapacağız. 22-30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak olan bu kampanyamızdan tüm öğretmenlerimiz faydalanacak. Bununla birlikte gelecek kuşakların ülkesine faydalı, nitelikli bireyler olarak yetişmesinde emek harcayan tüm öğretmenlerimizin, 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Gaziantep Sağlık

Etiketler: » » » » » » » » »
132 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?