Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

TARGET, TÜBİTAK desteği ile Girişimcilere 150.000 TL Hibe veriyor!

TARGET, TÜBİTAK desteği ile Girişimcilere 150.000 TL Hibe veriyor!

Gaziantep Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi TÜBİTAK desteği ile yeni girişimciler arıyor.

YENİLİKÇİ VE TEKNOLOJİK İŞ FİKRİ OLAN GİRİŞİMCİLERE TÜBİTAK 150.000 TL GERİ ÖDEMESİZ BAŞLANGIÇ SERMAYESİ DESTEĞİ SUNUYOR!

Teknoloji konusunda özgün fikri olan, ancak yeterince destek ve kaynak bulamayan girişimciler artık teknolojik girişimciliğe BiGG ENTEGGRE ile başlayabilecekler! TÜBİTAK BİGG Programı kapsamında desteklenen BiGG ENTEGGRE girişimcilerin iş kurması için ihtiyaçları olan tüm destek ve eğitimleri bir araya getiriyor ve girişimcileri TÜBİTAK BiGG Programının 2. aşamasına hazırlıyor.

TÜBİTAK BİGG PROGRAMINA, GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TEKNOPARK’TA ENTEGGRE İNOVASYON VE KULUÇKA MERKEZİ İLE HAZIRLANIN!

BIGG ENTEGGRE, girişimcilerden gelen fikirleri hayata geçirme amacıyla teknoloji tabanlı, yenilikçi proje sahiplerini eğitim, danışmanlık ve mentor ağları ile destekleyecek. Mikro MBA , Girişim Savaşçısı, İş Modeli Doğrulama Kampı, İş Planı Hazırlama Kampı gibi pek çok alanda eğitim imkanı girişimcilere sunulacak. Başlangıç aşamasındaki teknoloji tabanlı girişimlere destek verecek TÜBİTAK BİGG programından faydalanmak isteyen girişimciler, http://bigg.enteggre.com web sayfasından online olarak başvurabilir.

Son Başvuru Tarihi 20 Ağustos!

Etiketler: » » »
67 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?