logo

TUĞCAN Otel’e SGK’dan Teşekkür Belgesi

TUĞCAN Otel’e SGK’dan Teşekkür Belgesi

TUĞCAN Otel’e SGK’dan Teşekkür Belgesi

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürlüğü tarafından TUĞCAN Otel’e “Teşekkür Belgesi” verildi.

TUĞCAN Otel Genel Müdürü Galip Gül Teşekkür Belgesi’ni, Gaziantep SGK Müdür Yardımcısı Ahmet Par’dan aldı.

SGK Müdür Yardımcısı Par Tuğcan Otel’i ziyaret ederek Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı tarafından verilen “Teşekkür Belgesi” ni Genel Müdür Galip Gül’e takdim etti.

SGK tarafından verilen Teşekkür Belgesi’nde “Çalışanlarınızın hizmetlerini Kurumumuza yasal süre içerisinde bildirdiğiniz ve primlerinizi düzenli olarak ödediğiniz için teşekkür eder, yürütmekte olduğunuz çalışma ve faaliyetlerde başarılar dileriz” denildi.

Genel Müdür Galip Gül ise SGK İl Müdür Yardımcısı Par’a teşekkür ederek “Gaziantep’te Turizme, istihdama ve ülkemize katkıda bulunduğumuz için bizlerde TUĞCAN Otel olarak gururluyuz” ifadelerini kullandı.

 

SGK Müdür Yardımcısı Par Tuğcan Otel’i ziyaret ederek Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı tarafından verilen “Teşekkür Belgesi” ni Genel Müdür Galip Gül’e takdim etti. TUĞCAN Otel’e SGK’dan Teşekkür Belgesi. SGK tarafından verilen Teşekkür Belgesi’nde “Çalışanlarınızın hizmetlerini Kurumumuza yasal süre içerisinde bildirdiğiniz ve primlerinizi düzenli olarak ödediğiniz için teşekkür eder, yürütmekte olduğunuz çalışma ve faaliyetlerde başarılar dileriz” denildi. 

Etiketler: » » » » » »
65 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+7 = ?