Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

TÜMSİAD, MHP’Yİ ZİYARET ETTİ

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Gaziantep şubesi yönetim kurulu üyeleri MHP’nin yeni İl Başkanı Mustafa Erzin’i ziyaret etti.  Erzin, Gaziantep’in temel sorunları için  siyaset ile sivil toplum kuruluşlarının el ele vermesi gerektiğini söyledi.

TÜMSİAD Genel Sekreteri İsmail Kahveci ile Başkan Vekili Kemal Öz ve beraberindeki heyet MHP Gaziantep İl Başkanı Mustafa Erzin’i makamında ziyaret ederek yeni görevi için hayırlı olsun dileklerinde bulundu. MHP Gaziantep İl Başkanı Mustafa Erzin, TÜMSİAD yöneticilerini  başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti. Gaziantep’e hizmet götürme noktasında Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ve siyasi partilerin bir farkının olmadığını belirten Erzin, “TÜMSİAD hiçbir bağımlılık göstermeden hizmet etme konusunda çok başarılı. Önemli olan Gaziantep için bir şeyler yapabilmek. Ancak siyasetçiler  ile STK’ların  bir noktadan sonra görev alanları farklı. İşte bu hususta STK’lar siyaset alanına girmemeli, siyaset ise STK’ların alanına girmemeli” dedi.

MHP ALTERNATİF PARTİ OLMALI

MHP Gaziantep İl Başkanlığının çalışmaları hakkında bilgi veren Erzin sözlerine şöyle devam etti. “MHP uzun süredir Gaziantep’te sessiz kaldı. Ancak bu saatten sonra Gaziantep’te MHP’nin olduğunu hissettirerek, kentin sesi olacağız. Yaptığımız çalışmalar ile alternatif parti haline geleceğiz. Ülkücülükte en büyük makam neferliktir. Yani en baştan, temelden çalışmaya başlayacağız. Bugün ben hizmet getireceğim yarın benden sonrası. Ama sonuç olarak MHP kesinlikle tercih edilen bir siyasi parti olacaktır.”

TÜMSİAD Genel Sekreteri İsmail Kahveci de dernek olarak tüm siyasi partilere eşit mesafede olduklarını vurgulayarak kente hizmet noktasında bütün siyasi partilerle her türlü işbirliğine hazır olduklarını kaydetti.

Etiketler: » » » » »
769 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?