Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Uğur İnşaat yetkililerine operasyon

Uğur İnşaat yetkililerine operasyon

Gaziantep Emniyet Müdürlüğünce Uğur İnşaat yetkililerine operasyon düzenlendi. 1 kişi tutuklandı.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada;

“Gaziantep Emniyet Müdürlüğü’nce; FETÖ/PDY üyeliği, terör örgütüne finans sağlamak ve Nitelikli Dolandırıcılık suçlarından işlem yapılan Uğur İhracat İthalat İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş ve UG Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş Şirketlerinin yetkililerine ve çalışanlarına yönelik İlimizde ve İstanbul’da eş zamanlı operasyonlar yapılmıştır.

Uğur İhracat İthalat İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş ortaklarından (M.C.U) isimli şahsın oğlu ve UG Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş şirketinin yetkilisi  şüpheli (A.U) ile şirket çalışanlarından şüpheliler (H.A), (A.D) ve (M.E) isimli şahıslar ilimizde,

Uğur İhracat İthalat İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş şirketi ortaklarından (M.İ.) isimli şahsın damadı ve ASSE Madencilik İnşaat Taşımacılık Mimarlık Mühendislik Anonim Şirketi yetkilisi şüpheli (E.Ö) İstanbul ilinde yakalanarak gözaltına alınmıştır.

Adli makamlara sevk edilen şirket çalışanları (H.A), (A.D) ve (M.E) adlı şüpheliler adli kontrol kaydı ile serbest kalmıştır.

UG Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş yetkililerinden (A.U) ve ASSE Madencilik İnşaat Taşımacılık Mimarlık Mühendislik Anonim Şirketinin yetkilisi şüpheli (E.Ö) tutuklanmışlardır” denildi.

Etiketler: » »
64 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?