Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Ünlü Oyuncu Taylan Güner Mahmood Coffee’nin Marka Yüzü Oldu

Ünlü Oyuncu Taylan Güner Mahmood Coffee’nin Marka Yüzü Oldu

taylan-guner-mahmood Atv’nin sevilen dizisi Kertenkele’de Şenol hoca karakterini canlandıran ünlü oyuncu Taylan Güner, Mahmood Coffee’nin yeni marka yüzü oldu.

Markanın “Bir Millet Öğreniyor” reklam filmi için kamera karşısına geçen sanatçı, geçmişten gelip günümüze ayak uydurmaya çalışan Yeniçeri Mahmood karakterini canlandırıyor. Sevilen oyuncu markanın reklam filmlerinde “Yeniçeri Mahmood” karakteriyle kimi zaman yanlış cevap verilen tarih yanıtlarını, kimi zaman bando takımının yanlışlarını düzeltecek. İlk olarak 2001 yılında kamera karşısına geçen Taylan Güner; Beyaz Gelincik, Kaybolan Yıllar, Duvar, Serçe, Geç Gelen Bahar, Küçük Ağa ve Huzur Sokağı gibi birçok dizide rol almıştır. Aynı zamanda ATV’nin sevilen dizisi Kertenkele’de Şenol karakterini canlandırmaktadır.

Beyaz perdede Civa, Uçan Melekler, Çok mu Komik?, Hür Adam Bediüzzaman ve Muska filmlerinde yer almıştır. Tarlabaşı Pansiyonu, Pes Doğrusu, Ada, Tevelütten Mütevellit, Harputta Bir Amerikalı ve Sır gibi birçok tiyatro oyununda da sahne almıştır. Altunkaya Group’a bağlı markalardan olan Mahmood Coffee geniş ürün yelpazesi, son teknoloji üretim tesisleri ve önce müşteri memnuniyeti diyen uzman kadrosuyla 40’tan fazla ülkede tüketicilerin hizmetindedir.

Etiketler: » » » »
46 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?