Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Yeni Başkan Abdulkadir Katmerci oldu

Yeni Başkan Abdulkadir Katmerci oldu

Yeni Başkan Abdulkadir Katmerci oldu

Gaziantep Lokantacılar, Kebapçılar, Baklavacılar, Tatlıcılar, Pastacılar Odası Başkanı Katmerci ABdo’nun sahibi sevilen esnaflardan Abdulkadir Katmerci oldu. Gaziantep Haber

Katmerci Abdo işletmecisi Abdulkadir Katmerci, Gaziantep Lokantacılar, Kebapçılar, Pastacılar Tatlıcılar ve Baklavacılar Odası’nın yeni başkanı oldu.

Gaziantep Lokantacılar, Kebapçılar, Pastacılar Tatlıcılar ve Baklavacılar Odası’nın Olağan Genel Kurulu Aykanat Düğün Salonunda gerçekleştirildi.

“Birlikte Başaracağız” sloganıyla yola çıkan Abdulkadir Katmerci mevcut başkan Mehmet Bayrakçı’dan bayrağı seçimlere katılan üyelerin 117’sinin oyunu alarak devraldı. Eski Başkan Bardakçı ise 114 oy aldı.

Seçimi kazanan yeni Başkan Abdulkadir Katmerci “Kazanan Gaziantep. Seçimin kaybedeni yok. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim. Hayırlara vesile olsun inşallah. Esnafımız ve odamız adına büyük bir sorumlulukla görevimizi yerine getireceğiz. Eski yönetim ve oda başkanımıza da emeklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Seçimin ardından tebrikleri kabul eden Katmerci, “Odamızı hak ettiği saygınlığa kavuşturacağız. Özlediğimiz birliktelik için göreve talip olduk. Sevgi saygı ve muhabbetle çalışacağız” ifadeleriyle salondan ayrıldı.

Gaziantep Sağlık   

 

Etiketler: » » » » » »
215 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?