logo

YILDIZDOĞAN VE KINIK ÜLKÜCÜLERİ COŞTURDU

Milliyetçi Hareket Partisine gönül vermiş Gaziantepliler, Gaziantep Ülkü Ocakları ve Gaziantep MHP İl Başkanlığı iş birliği ile düzenlenen “Gönül Seferberliği” konserinde buluştu.

Gaziantep Kamil Ocak Stadyumunda düzenlenen “Gönül Seferberliği” konserinde Mustafa Yıldızdoğan ve Ali Kınık Gazianteplilere unutulmaz bir gece yaşattı. Gecenin başında sahne alan mehteran takımı vatandaşları kendine hayran bıraktı. Geceye MHP İl Başkanı Mustafa ERZİN, Ülkü ocakları İl Başkanı Mehmet DOĞAN, Çevre illerden il başkanları ve Ülkü Ocakları başkanlarının yanı sıra çok sayıda partili katıldı.

Mustafa Yıldızdoğan ve Ali Kınık hayranları Kamil Ocak Stadyumunu hınca hınç doldurarak sloganlar eşliğinde sanatçıları selamladı.

Mehteran takımının hemen ardından sahneye çıkan Malatyalı sanatçı Ali Kınık’ı sevenleri saatlerce alkışladı. 1974 yılında Malatya’da dünyaya gelen Ali Kınık son yıllarda yaptığı müziklerle isminden sıkça söz ettiriyor. Ekranların sevilen dizisi “ Ali Ayşe’yi Seviyor” ile aynı adı taşıyan Kınık imzalı şarkı ile gönülleri fetheden sanatçı söylediği şarkılarla Gazianteplileri büyüledi.

Müzik dünyasının güçlü seslerinden sevilen sanatçı Mustafa Yıldızdoğan’ın sahneye çıkması ile tribünler ayağa kalktı. Milliyetçi kimliği ile bilinen sanatçı “Türkiyem” türküsü ile sevenlerinin gönlünde taht kurdu. Birçok albüme imza atan sanatçı sevenlerinden gördüğü ilgi karşısında şaşkınlığını gizleyemedi ve söylediği türkülerle Gaziantep’i salladı.

Gaziantep Ülkü Ocakları ve MHP İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu “ Gönül Seferberliği” konseri Mustafa Yıldızdoğan’ın söylediği türkülerle son buldu.

Etiketler: » » » » » » » » »
1217 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?