logo

Zirve’den Kamu Kurumlarına Destek

Zirve Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlisi Mahmut Açıl, Adıyaman’daki kamu kurum ve kuruluşları il müdürlerine “Etkin ve Kaliteli Yönetim” başlıklı eğitim semineri verdi.

Valilik Seminer Salonunda Zirve Üniversitesi Öğretim Görevlisi Mahmut Açıl’ın konuşmacı olduğu  eğitim seminerine Vali Yardımcıları ile Kamu Kurum ve Kuruluş İl Müdürleri katıldı. Adıyaman’da idarecilerin ve personelin eleştirel ve yaratıcı düşünme süreçlerinin gelişimini ve üst düzey becerilerini sergileyebilmelerini, bireysel ve toplumsal sorumluluklarının farkına vararak, sorumluluklarını yerine getirebilmeyi, Adıyaman için değişim ve gelişimin öncü kitlesi olabilmelerini sağlamak amacıyla Zirve Üniversitesi Öğretim Görevlisi Mahmut Açıl tarafından verilen “Etkin ve Kaliteli Yönetim” adlı eğitim seminerinde, iletişim ve beden dili konuları ele alınarak, bu seminer ile amacın hızla gelişen ve değişen dünyada idarecilerin ve personelin yeni gelişimlere ve değişimlere ayak uydurmasını ve daha etkin ve verimli bir idareyi hakim kılmak olduğu ifade edildi.

Zirve Üniversitesi Öğretim Görevlisi Mahmut Açıl, “Etkin ve Kaliteli Yönetim başlığı adı altında verilen bu seminer ile amacımız kamudaki idareci ve personelin problem çözme yeteneklerini, lider yönetici farkını, protokol kuralları ve zaman yönetimini en iyi değerlendiren, işe koşan, girişimci ve yenilikçi yönetici potansiyelini ortaya koymaktır.”dedi.

Zirve Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Kısa, Adıyaman’da gerçekleştirilen bu seminer ile ilgili şunları dile getirdi; “Etkin ve kaliteli yönetimin ana temellerinden biri iletişim ve beden dilidir. Zirve Üniversitesi olarak öğrencilerimize bu konularda eğitimlerde vermekteyiz. Öğrencilerimiz sahaya çıktıklarında değişen dünyada yeni gelişmeleri takip etmeleri, değişimlere ayak uydurmaları için eğitimlerinin yanı sıra bu tür aktivitelere de yer veriyoruz. Değişen dünya düzeninde iş hayatında kişilerinde bu değişime ayak uydurmaları ve iletişimlerinin güçlü olması oldukça önemlidir.”dedi.

Etiketler: » » » » »
453 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?