Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Zirve Üniversitesi Rektörü Yeni Öğrencilerini Karşıladı

En çok tercih edilen üniversiteler arasında yer alan Zirve Üniversitesi’nde kayıt günleri başladı. Zirve Üniversitesi akademik ve idari personelinin tam kadro yer aldığı kayıt günlerine gelen öğrencileri Zirve Üniversitesi Rektörü Adnan Kısa bizzat karşıladı.

Tüm İllerimizin Tercihi Zirve Oldu

Özellikle çevre iller tarafından yoğun talep gören Zirve Üniversitesi, İstanbul, İzmir, Ankara, Gaziantep, Malatya, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Osmaniye, Adana, Hatay, İçel, Aksaray, Adıyaman, Mardin gibi pek çok şehirden öğrencilerini karşıladı.

Kurulduğu günden bu yana hızla büyüyen başarı çizgisini her geçen gün yükselten Zirve Üniversitesi’ne 2013 – 2014 Eğitim Öğretim yılında kayıt yaptıracak 1409 öğrenci üniversitelerine ilk adımlarını attı.

Öğrencilerimizin heyecanlarına ortak oluyoruz

Zirve Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Kısa, “Zirve Üniversitesi’nin en çok tercih edilen üniversiteler arasında yer alması hem üniversitemiz için hem de Gaziantep için büyük bir başarıdır. Sözel ve sayısal alanda Türkiye derecesi yapan öğrencilerimiz Zirve’nin başarısını bir kez daha gösterdi. Kayıt günlerimizin ilk günden bu kadar yoğun geçmesi bizi mutlu ediyor. Yeni öğrencilerimizin heyecanlarına ortak oluyoruz. Zirve Ailesine yeni katılan öğrencilerimize başarılar diliyorum.” dedi.

Etiketler: »
408 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?