Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

BEŞLER GRUP’A DÖRT ÖDÜL BİRDEN

Beşler Grup, Gaziantep Sanayi Odası tarafından düzenlenen “Gaziantep’in Yıldızları” ödül töreninde dört ödüle layık görüldü. Gaziantep’in sanayi ve ihracatında önemli bir paya sahip bulunan Beşler Grup şirketleri, Türkiye’nin En Büyük 500 Firması arasında yer aldıkları ve ayrıca ar-ge ve inovasyon konularında gerçekleştirdikleri önemli projeler dolayısıyla ödüllendirildi.

Beşler Makarna Un İrmik Gıda San. Ve Tic. A.Ş. adına ödülü Beşler Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Çakmak; Beşler Gıda ve Kimya A.Ş  adına ödülü Beşler Grup Yönetim Kurulu Üyesi Nedim Çakmak alırken Beşsan Makarna Gıda San. ve Tic. A.Ş.’ye verilen 2 ödülü ise Beşler Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çakmak ve üretim müdürü Doğan Keleş aldılar.

Yakında dönemde iki yeni dev tesisi Beşan Nişasta ve Beşyem’i faaliyete geçiren Beşler Grup’un aldığı ödüllerle ilgili olarak konuşan Beşler Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çakmak, “Beşler Grup olarak, Gaziantep ve ülkemizin sanayi ve ihracatına önemli katkılar yapmaktan dolayı gururluyuz. Aldığımız ödüller kalite merkezli üretim anlayışımızın ve ar-ge faaliyetlerine verdiğimiz büyük önemin sonucudur. Bu vesileyle, GSO tarafından verilen Gaziantep’in Yıldızları ödülüne layık görülen tüm firmaları kutluyor, Gaziantep’in daha da iyi yerlere gelmesini temenni ediyorum” şekline konuştu.

Etiketler: » » » »
1213 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?