Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

30 Haziran 2016

Deniz Harp Akademisi heyeti OSB’yi ziyaret etti

Deniz Harp Akademisi heyeti OSB’yi ziyaret etti

Deniz Harp Akademisi Komutanı Tuğamiral Tayyar Ertem ve Deniz Harp Okulu Müdavimleri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Köken´i ziyaret etti.

Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan brifinge OSB Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Köken ve GAOSB Bölge Müdürü M. Özer Özcan katıldı. Başkan Köken; OSB tanıtım filminin izletilmesinin ardından, Deniz Harp Akademisinin öğrencilerinin soru yağmuruna tutuldu.

Gaziantep´teki Sanayinin gelişimine vesile olan başarı sırlarından ve Gaziantep OSB´ den bahseden Köken: ` Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi´nin, sanayisinin ve sanayicisinin başarısı hep beraber ve beklentisiz çalışmanın ürünüdür. `Çoğu üretim ve pazarlama alanında Dünya devleri arasındayız ´dedi. `Tasarruf´, sanayicinin şah damarıdır ve büyük işlerin arkasındaki en kuvvetli etkendir´ diyen Köken; Türkiye ve Dünya´da vazgeçilmez bir OSB olma yolunda hızla ilerliyoruz. Bu mutluluğumuzu her geçen gün Gaziantepliler ve değerli sanayicilerimizle birlikte yaşıyor olmanın en büyük gurur olduğunu sözlerine ekledi.

Sunumdan ve dolayısıyla üreten ve işleyen Gaziantep Sanayisinden çok etkilenen Sayın Ertem Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Yönetimini İstanbul Deniz Harp akademisine davet ederek ortak platforma buluşmayı ve sanayi ile işbirliği içerisinde olmayı teklif etti.

OSB´deki brifing sonrasında Tuğamiral Tayyar Ertem, Deniz Harp Okulu adına bir plaketi GAOSB Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Köken´e takdim ederken; GAOSB Yönetim Kurulu Başkanı Köken ise; Tuğamiral Tayyar Ertem´e Gaziantep el işçiliği hediye armağan etti.

gso-deniz

Etiketler: » » » » » »
51 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+9 = ?