Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Enver Bal güven tazeledi

Enver Bal güven tazeledi

Gaziantep Simsarlar Esnaf Odası, seçimleri gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen oda seçimlerine Enver Bal, yeniden başkan seçildi.

Gaziantep Simsarlar Odası seçimleri gerçekleştirildi, yapılan seçime GESOB Başkanı Ömer Küsbeoğlu başkanlık etti. Seçimde bir konuşma gerçekleştiren Küsbeoğlu, “Şuanda bizim oda başkanımızın yapabileceği çok bir şey yok. Resmi evrakların düzenlenmesi dışında herhangi bir yetkimiz yok. Önümüzdeki günlerde çıkacak olan torba yasada, 0 faizli kredilerden kullanmalarını sağlanacak. Bu konuyu Ankara’da yaptığımız toplantılarda dile getirdik. Bazı arkadaşlarımız, düşük faizli de olsa esnaf ve kefalet kredileri kullanmıyorlar. Faizsiz krediyi talep eden çok sayıda esnafımız var. Maliye Bakanımız, Gümrük ve Ticaret Bakanımız, KOSGEB ve Esnaf Kefalet, Kredi Kooperatifleri ile  esnafa faizsiz kredi verilmesi konusunda görüştük. Piyasalarımızın canlanması, odalarımızın maddi yönden güçlenebilmesi önem taşıyor. Odalarımızın da gelirlerini artırarak güçlendirmek zorundayız. Oda ne kadar güçlüyse, üyeleri de o kadar güçlü olur. NACE kodundan kaynaklanan sorunlar çözümlenecek. Sizlere daha iyi hizmet etmek için elimizden gelenleri yapmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki günlerde esnaflarla ilgili sorunlarımızın çıkacak olan Torba Yasa ile ortadan kalkacağını umut ediyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

“ESNAFLARIMIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Seçimlerde konuşan Gaziantep Simsarlar Odası Başkanı Enver Bal, “Simsarlar Esnaf Odası olarak, hububat başta olmak üzere birçok esnafımızı temsil ediyoruz. Görevde olduğumuz süreçte esnaflarımızı en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık. Gaziantep için Birlik Başkanımızda dahil olmak üzere hepimiz elimizden gelen tüm çalışmaları yapıyoruz. Salonumuzda değerli misafirlerimizde var. Tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.”

Konuşmaların ardından tek liste ile gidilen seçimi Enver Bal kazandı.

ENVER BAL’IN YÖNETİM LİSTESİ ŞÖYLE:

Mehmet Kiraz, Fatih Türkoğlu, Hasip Polat, Halil Özdemir, Coşkun Toz ve Temir Urfalıoğlu.

 

Etiketler: » » »
54 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?