Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

GELENEKSEL “DEDEMAN” MİSAFİRPERVERLİĞİ

Dedeman Gaziantep Hotel&Convention Center, yeni yıl kutlamaları kapsamında düzenlediği kokteylde konuklarını Dedeman misafirperverliği ile ağırladı.
Dedeman Gaziantep Hotel&Convention Center’da düzenlenen Kokteyle Gaziantep Vali yardımcısı Mevlüd Kurban, Vali Yardımcısı Cemalettin ÖZDEMİR, Şahinbey kaymakamı Uğur Turan,  İl Jandarma Alay Komutanı Birol Şimşek çok sayıda iş adamı ve basın mensubu katıldı.
Dedeman Gaziantep Hotel&Convention Center’ın yeni Genel Müdürü Fatih İşkin ve Dedeman CEO’su Tamer Yürükoğlu tarafından yeni yıl kutlamaları çerçevesinde düzenlenen kokteyle iş dünyasının tanınan isimleri, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile çok sayıda basın mensubu katıldı. Geleneksel Dedeman misafirperverliğinde konuklarını babil salonunda ağırlayan Dedeman Hotel CEO’su Tamer Yürükoğlu 2012 yılının bolluk ve bereket getirmesi temennisinde bulundu. Yürükoğlu; “ her türlü konforun sağlandığı ve son teknoloji sistemlerin kullanıldığı toplantı odalarımız ile Gaziantep’in gelişimine katkı sağlamaya devam edeceğiz. Güneydoğu Anadolu Bölgesinin böyle bir işletmeye sahip olması bizleri çok mutlu ediyor. Otelimizin açılışında satış ve pazarlama müdürü olan Fatih İşkin Dedeman Rize’ye Genel Müdür olarak gönderilmişti. Oradaki başarılı çalışmalarından dolayı arkadaşımızı tekrar  sizlerin yanına Dedeman Gaziantep’e Genel Müdür olarak görevlendirdik. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.
Dedeman Gaziantep Hotel Genel Müdürü Fatih İşkin, Dedeman Hotel CEO’su Tamer Yürükoğlu’nun iyi dileklerinden dolayı kendisini teşekkür ettiğini belirterek açılış sürecinde satış ve pazarlama müdürü olarak görev yaptığı Dedeman Gaziantep Hotele geri dönmekten duyduğu mutluluğu ifade etti. İşkin; “ yaklaşık 2 yıl önce görev yaptığım, gönülden bağlı olduğum ve çok sevdiğim bu şehre otelin genel müdürü unvanıyla tekrar dönüyor olmak benim için çok büyük bir onurdur. Yenilenen ekibimizle güzel şeyler ve en iyi hizmet kalitesini sunmaktan gurur duyacağız. 1 Nisan 2009 tarihinde hizmet vermeye başladığımız Dedeman Gaziantep & Convention Center bugüne kadar 190 bin konuğa ev sahipliği yaptı.  2009 yılında ortalama yüzde 41 doluluk oranıyla hizmet verirken 2012 için yüzde 55 doluluk oranı hedefliyoruz.. Sizlerle en kısa sürede tekrar bir araya gelmeyi ümit ediyor ve bu akşam bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Bu anlamlı günde bizleri yalnız bırakmayan Tamer Yürükoğluna, kaliteli hizmet, güler yüz, istek, arzu ve tabii geleneksel Dedeman misafirperliğiyle sizleri ağırlayan Dedeman çalışanlarına ve Dedeman’a verdiğiniz destekten dolayı bu gece bizleri onurlandırdığınız için sizlere teşekkür ediyorum” dedi.
LÜKS KONAKLAMANIN KONFORU DEDEMAN GAZİANTEP
5 yıldızlı Gaziantep Dedeman Otelimiz hem iş, hemde tatil amaçlı lüks konaklamanın konforunu Geleneksel Dedeman Misafirperverliği ile  sunuyor. Dünyanın en eski yerleşim alanlarından biri olan Gaziantep, bugün Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük, Türkiye’nin ise en gelişmiş 6. kenti olarak öne çıkıyor. Şehir, özellikle coğrafi konumu itibarıyla geçmişten günümüze önemli bir ticaret noktası. Gaziantep aynı zamanda büyük ölçekli şirketlere ve Türkiye’nin en büyük organize sanayi bölgesine de ev sahipliği yapıyor. İş alanında son yıllarda hızlı bir gelişim içerisinde olan kentin ciddi bir turizm potansiyeli de var.

Dedeman Gaziantep otelimiz, bölgenin toplantı ve konferans ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı. 5 yıldızlı otelimiz, yerli ve yabancı turistleri ve iş dünyasını ağırlayacak üstünlükteki mimari ve teknik özelliklerini, “Geleneksel Dedeman Misafirperverliği” anlayışıyla buluşturuyor.

Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Dedeman Gaziantep otelimizin Kongre Merkezi, havaalanına 34, şehir merkezine 14 km uzaklıkta olup; şehir merkezine servis hizmeti, havaalanı – otel / otel – havaalanı arasında ise transfer hizmeti gibi beş yıldızlı hizmetleri misafirlerine sunmaktadır. Dedeman Gaziantep otel ve kongre merkezi bölgedeki en iyi konumlandırılmış iş otellerinden birisidir.

Etiketler: »
1397 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+9 = ?
#

GELENEKSEL “DEDEMAN” MİSAFİRPERVERLİĞİ” için 1 yorum

  1. Mehmet ÖZMEN : diyor ki:

    Dedeman her zaman bir numaradır….Kesinlikle her seyahatimde Dedeman….