Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Milletvekili Derya Bakbak Bayburt’tan Seslendi

Milletvekili Derya Bakbak Bayburt’tan Seslendi

Milletvekili Derya Bakbak Bayburt’tan Seslendi

Terör örgütlerine, güç odaklarına ve yerli işbirlikçilerine asla boyun eğmedik.”

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Üyesi Dr. Derya Bakbak, katıldığı AK Parti Bayburt 6. Olağan İl Kadın Kolları Kongresi’nde açıklamalarda bulundu.

Gaziantep Milletvekili Dr. Derya Bakbak; “Büyük ve güçlü Türkiye yolunda gelecek nesillere bırakılacak dev eserler üretiyoruz” dedi.

Dr. Derya Bakbak, bugüne kadar yapılmayan hizmetleri vatandaşla buluşturduklarını belirterek, “Cumhuriyet tarihinin rekorlarını kırdık” ifadelerini kullandı.

“Son on beş yılda Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde güçlenen Türkiye’nin işgalci Ermenistan karşısında Azerbaycan’a kardeş, terör devleti İsrail’e karşı Filistin’e umut, Esed’e karşı Suriyeli sığınmacılara güvenli yuva olduk” sözleriyle devam eden Dr. Derya Bakbak savunma sanayi alanına da değindi;

“Yerli ve milli üretim, savunma ve silah sanayimizle destanlar yazdık. İHA’larımız ve SİHA’larımızla terör örgütlerinin inlerine inlerine girdik.

Cumhur İttifakı olarak inandığımız yolda yürüyerek darbecilere, terör örgütlerine, güç odaklarına ve yerli işbirlikçilerine asla boyun eğmedik.” dedi.

Dr. Derya Bakbak’la birlikte AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Sivas Milletvekili Semiha Ekinci’nin de katıldıkları kongrede başkanlığa seçilen Elif Çil’i ve yönetimini tebrik edip başarılar diledi.

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Üyesi Dr. Derya Bakbak, katıldığı AK Parti Bayburt 6. Olağan İl Kadın Kolları Kongresi’nde açıklamalarda bulundu. Gaziantep Milletvekili Dr. Derya Bakbak; “Büyük ve güçlü Türkiye yolunda gelecek nesillere bırakılacak dev eserler üretiyoruz” dedi. Dr. Derya Bakbak, bugüne kadar yapılmayan hizmetleri vatandaşla buluşturduklarını belirterek, “Cumhuriyet tarihinin rekorlarını kırdık” ifadelerini kullandı.”Son on beş yılda Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde güçlenen Türkiye’nin işgalci Ermenistan karşısında Azerbaycan’a kardeş, terör devleti İsrail’e karşı Filistin’e umut, Esed’e karşı Suriyeli sığınmacılara güvenli yuva olduk” sözleriyle devam eden Dr. Derya Bakbak savunma sanayi alanına da değindi; “Yerli ve milli üretim, savunma ve silah sanayimizle destanlar yazdık. İHA’larımız ve SİHA’larımızla terör örgütlerinin inlerine inlerine girdik. Cumhur İttifakı olarak inandığımız yolda yürüyerek darbecilere, terör örgütlerine, güç odaklarına ve yerli işbirlikçilerine asla boyun eğmedik.” dedi.

Etiketler: » » » »
605 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?