Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Mustafa Güneş Güven Tazeledi

S.S. Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mustafa Kemal Güneş yapılan 2012 yılı Olağan Mali Genel Kurulda üyelerin tamamının takdiri kazandı.

KOSGEB salonunda yapılan toplantıya üyelerin tamamına yakını katılırken, Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Mustafa Kemal Güneş kooperatif gelirleri ile doğru orantılı olarak hizmetleri de arttırdıklarını söyledi. Gaziantep Küçük Sanayi Sitesi’ne 2 yıldan bu yana yaptıkları yatırımların meyvelerini aldıklarını belirten Güneş, “Amacımız esnaf ve sanatkârımıza hizmettir. Bu bağlamda Kooperatifin idare binasından tutunda küçük sanayi sitesinin en ücra köşesindeki arsalara kadar tüm demirbaşların revizyonu yapıldı ve kiralama suretiyle işlerlik kazanmasını sağladık. Esnafa daha iyi hizmet için hem gelirlerimizi hem de hizmetlerimizi katlayarak arttırmaya devam edeceğiz” dedi.

Hizmet yapılan yerde mutlaka eksiklikler yaşanacağını belirten Başkan Mustafa Kemal Güneş, şunları söyledi: ‘Sitemizde güçlü bir ekiple birlikte iş yapıyoruz. Ben veya biz demek yerine hepimiz diyoruz. Çünkü amaç esnafımıza hizmet olunca adeta ip yumağı gibi kenetlenerek güç oluşturuyoruz. Hizmet etmemize destek olan tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyorum’

Küçük Sanayi Sitesi Genel Kurulu’na beklenenin üzerinde katılım gerçekleşirken, bütçelerin okunmasıyla başkan Mustafa Kemal Güneş’e üyeler alkışlarla teşekkür etti.

Etiketler: » » » »
737 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?