OSB Başkanı Şimşek, "Cumhuriyet sonsuza dek yaşayacaktır" | Narkoz Haber
-0° Açık
 • EURO 6.56
 • DOLAR 5.94

OSB Başkanı Şimşek, “Cumhuriyet sonsuza dek yaşayacaktır”

Ekonomi - 28 Ekim 2019 20:21 A A

OSB Başkanı Cengiz Şimşek’ten 29 Ekim Mesajı:

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Cengiz Şimşek, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında, milletimizin hür ve bağımsız yaşama azminin göstergesi olan Cumhuriyetin ilelebet yaşayacağını söyledi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 96. yıldönümünü coşkuyla kutladıklarını belirten OSB Başkanı Cengiz Şimşek,  en büyük amaçlarının, Cumhuriyeti demokrasi ile taçlandıran ülkemizi dünyanın en güçlü ekonomilerinden biri haline getirmek olduğunu bildirdi. Başkan Cengiz  Şimşek, kutlama mesajında şunları söyledi:

“Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün öncülüğünde kurulan Cumhuriyetimizin 96. yıldönümünü milletçe büyük bir gurur ve sevinçle kutluyoruz. Milletimizin her türlü zorluğa rağmen, büyük bir fedakarlıkla, canı pahasına kurduğu Türkiye Cumhuriyetini sonsuza dek yaşatmak hepimizin en büyük sorumluluğudur. Çünkü, Atatürk’ün ‘En büyük eserim’ dediği Cumhuriyet, bir arada kardeşçe yaşamamızın ve ülkemizin bölünmez bütünlüğünün teminatıdır.   Bu duygularla başta Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi sonsuz şükran duygularıyla anıyor, milletimizin Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum.”  

Bu haber 234 kez okundu.
Ekonomi - 20:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Yaralılar için kan ihtiyacı çağrısı!
  Elazığ Belediyesi hastanedeki vatandaşlar için çok acil kana ihtiyaç olduğunu duyurdu. Aynı zamanda vatandaşların şahsi araçlarıyla yola çıkmamalarını istedi. Kızılay Başkanıda  Elazığ’a İhtiyaç duyulabilecek gruplarda ilave kan sevkıyatları yapıldığını söyledi. Öte yandan AFAD tarafından yapılan açıklamada ilk belirlemelere göre Elazığ 8 Malatya’da 6 kişi hayatını kaybetti, 57 kişi yaralandı.
 • 02
  İBB Arama Kurtarma Ekipleri Elazığ’a gidiyor
  Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu AFAD’a geçerek çalışmalara katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB’nin arama kurtarma ekiplerini harekete geçirerek Sivrice’ye bir an önce yola çıkmaları için talimat verdi. İmamoğlu’nun talimatı üzerine 30 arama kurtarma ekibi Sivrice’ye yola çıkmak üzere harekete geçti. İBB arama kurtarma […]
 • 03
  Gaziantep’ten Deprem Bölgesine destek
  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi , deprem bölgesine 2 araç ve 9 kişilik arama kurtarma ekibinin Elazığ’a hareket ettiğini duyurdu.
 • 04
  Elazığ’da meydana gelen deprem’de can kaybı
  Merkez üssü Elazığ Sivrice’de meydana gelen  6,8 büyüklüğündeki  depremde şuana kadar Elazığ’da 6, Malatya’da 5 olmak üzere 11 vatandaşımız hayatını kaybettiğini 272 vatandaşında yaralandığı açıklandı. AFAD Telefon görüşmelerinde web tabanlı uygulamaların kullanılmasını istedi. Merkez üssü Elazığ Sivrice’de meydana gelen  6,8 büyüklüğündeki  deprem  Malatya, Gaziantep, Diyarbakır, Bitlis, Şanlıurfa, Tunceli, Adana, Şanlıurfa, Hatay, Adıyaman’da da hissedildi.
 • 05
  Elazığ’da 6,8 büyüklüğünde deprem
  Elazığ’da 6,8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Merkez üssü Elazığ Sivrice ilçesi’nde meydana gelen deprem çevre illerden de hissedildi. Deprem nedeniyle korku panikle vatandaşlar sokağa çıktı. Bölgede artçı sarsıntılar devam ediyor… İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Sivrice Belediye Başkanı Turgay Gündoğan her hangi bir can haberindiğini açıkladı. DEPREM ELAZIĞ SİVRİCE Buyukluk: 6.8(Mw) Yer: Turkiye Elazig Sivrice […]

YOL DURUMU