Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

SEÇKİN KOLEJİ ŞAMPİYONLARI SAHAYA İNDİ !!!

Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Gençler Voleybol İl Birinciliği müsabakalarında son 8 yılın şampiyonu olan Özel Seçkin Koleji Bayan Voleybol Takımı gruptaki ilk maçında Ülgen Konukoğlu Ticaret Meslek Lisesi’ni 25-7 ve 25-6, ikinci maçında Arif Nihat Asya Lisesi’ni 25-4 ve 25-4 yenerek turnuvaya iyi bir başlangıç yaptı.

Özel Seçkin Koleji Bayan Voleybol Takımı, düzenlenen Gençler Voleybol İl Birinciliği müsabakalarının ilk galibiyetlerini alarak yine en güçlü aday olduğunu gösterdi. Maçın başından sonuna kadar üstün bir performans sergileyen Özel Seçkin Koleji karşılaşmayı rahat bir şekilde kazandı.

Özel Seçkin Koleji Kurucularından ve Spor Kulübü Başkanı İbrahim Kaçıran, “Yıllardır voleybolda çok iyi dereceler aldık. 8 sene üst üste Gaziantep şampiyonu olan takımımız, il dışındaki turnuvalarda da Gaziantep’i çok güzel temsil etti. Bu sene de inşallah 9. şampiyonluğu alacağız.”dedi. Kaçıran, sporcuları tebrik ederek, sporcuların yetiştirilmesinde emeği geçen tüm öğretmen ve antrenörlerine de ayrıca teşekkür etti.

Etiketler: » » »
1248 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?