logo

Ulaştırma Bölge Müdürlüğü hizmet vermeye başladı

Gaziantep Ulaştırma Bölge Müdürlüğü yetki belgeleri işlemleri için hizmet vermeye başladı.

Gaziantep Ticaret Odası’nın yaptığı girişimler neticesinde 01.11.2011 tarih ve 28102 (Mükerrer) sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak kuruluşu gerçekleşen Gaziantep Ulaştırma Bölge Müdürlüğü hizmet vermeye başladı.

Bölge Müdürlüğü’nde Yetki Belgeleri işlemleri için hizmet verilmeye başlandığını açıklayan Gaziantep Ulaştırma Bölge Müdürü Orhan Özülker, “Bölge Müdürlüğümüz tarafından Yetki Belgeleri işlemlerinden K Yetki Belgesi için hizmet verilmeye başlandı. Şu an sadece K türü Yetki Belgelerindeki iş ve işlemler aktifleşmiş olmakla birlikte yakın zamanda Bölge Müdürlüğümüz diğer işlemler için de hizmet vermeye başlayacak” dedi.

Konu ile ilgili bir değerlendirmede bulunan GTO Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık ise Bölge Müdürlüğü’nün hizmetlerine başlamasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları kaydetti : “Gaziantep gibi sanayi ve ticaret potansiyeli son derece büyük ve önemli olan bir şehrin, lojistik sektörüne ve kendi esas iştigal konusu ile ilgili faaliyet gösteren firmalarımıza gerekli kolaylığın ve avantajın sağlanacağı VII.Gaziantep Ulaştırma Bölge Müdürlüğü’nün faaliyete geçmesi memnuniyet verici. Umut ediyorum ki Müdürlüğümüz en kısa zamanda tüm yetki belgeleri konusunda aktif bir şekilde firmalarımıza hizmet vermeye başlar.”

Etiketler: » » » » » » » » »
308 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?