logo

UZER “Asıl kurgu sandıkta yapılacak”

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Ahmet Uzer,  Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı kampanyasına ilişkin yazılı bir açıklama yaptı.

Uzer’in yaptığı açıklamada şöyle denildi;

“AK Parti Gaziantep İl Başkanlığımızın tertiplediği Cumhurbaşkanı adayımız Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek kampanyası bazı kesimleri rahatsız etti.

Gazianteplilerin Ziraat Bankası önünde toplanarak Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermesi muhalefeti ve bazı medya organlarını rahatsız etti.

103 yaşındaki Elif Şencan ninenin kampanyaya kefen parasını bağışlayarak destek olmasının bile kurgu olduğunu ifade edenler, asıl kurgunun 10 Ağustosta sandıkta yapılacağından bi haber yaşamaktadırlar.

Elif Nine kampanyaya kendi isteği ile katılmış, ilerlemiş yaşına rağmen bizzat gelerek kampanyaya sembolik manada kefen parası olan 500 TL bağışlamıştır.

Milli irade Milletin adamı Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı olarak destekliyor ve 10 Ağustos’ta Çankaya’ya da görmek istiyor.

Gaziantep’te bulunan 125 Sivil toplum Örgütü’nün bir araya gelerek Cumhurbaşkanlığı seçiminde Milli İrade Platformu adı altında Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceklerini açıklaması en büyük kurgudur.

Gerek Elif nine, gerekse milli İrade platformu ve gerekse de Gaziantep asıl kurguyu 19 Ağustos’ta sandıkta yaparak muhalefete ve asılsız haber yapanlara en büyük cevabı verecektir”

Etiketler: » » » »
460 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?