logo

82 Kez Görüntülendi.
Polikistik Over Sendromu Nedir?

Polikistik Over Sendromu Nedir?

SANKO Üniversitesi Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzm. Tüp Bebek Merkezi Sorumlu Hekimi Prof. Dr. Ilgın Türkçüoğlu: Narkoz Sağlık Dergisi’nin hazırlamış olduğu “Sağlıklı Sohbetler” Programında Mezine Sırakaya’nın konuğu oldu.

İnfertilite Nedir? İnfertilite nedenleri kadınlarda ve erkeklerde nelerdir? Kadınlarda yumurtlama sorunu nasıl ortaya çıkar? Yumurtlama sorunu olduğunu nasıl anlarız? Polikistik Over Sendromu Nedir? Tüplerin açık olup olmadığı nasıl anlaşılır ve ne gibi durumlar tüplerde tıkanıklık yapar? Endometriozis nedir? Düşük yumurtalık kapasitesi nedir. Düşük AMH nedir?
Azoospermi nedir? İnfertilitenin sebebine yönelik değerlendirmede hangi testleri uyguluyorsunuz? Kısırlık tedavisi için ne gibi tedavi yöntemleri var?

Tüp Bebek Tedavisinde Başarıyı Etkileyen Faktörler Nelerdir?

SANKO Üniversitesi Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzm. Tüp Bebek Merkezi Sorumlu Hekimi Prof. Dr. Ilgın Türkçüoğlu: Narkoz Sağlık Dergisi’nin hazırlamış olduğu “Sağlıklı Sohbetler” Programında Mezine Sırakaya’nın konuğu oldu. İnfertilite Nedir? İnfertilite nedenleri kadınlarda ve erkeklerde nelerdir? Kadınlarda yumurtlama sorunu nasıl ortaya çıkar? Yumurtlama sorunu olduğunu nasıl anlarız? Tüplerin açık olup olmadığı nasıl anlaşılır ve ne gibi durumlar tüplerde tıkanıklık yapar? Endometriozis nedir? Düşük yumurtalık kapasitesi nedir. Düşük AMH nedir? Azoospermi nedir? İnfertilitenin sebebine yönelik değerlendirmede hangi testleri uyguluyorsunuz? Kısırlık tedavisi için ne gibi tedavi yöntemleri var?

Etiketler: » » » » »
Video Hakkında Yorumunuzu Yazın
4+3 = ?