logo

Medical Park Gaziantep’te “Şifa Veren Sesler” Korosu şifa oldu

Medical Park Gaziantep’te “Şifa Veren Sesler” Korosu şifa oldu

Medical Park Gaziantep’te “Şifa Veren Sesler” Korosu şifa oldu

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, hastane çalışanlarından oluşan “Atatürk’ün Sevdiği Şarkılar’ı“ seslendiren, Şifa Veren Sesler isimli koro ile hastane lobisinde kutlandı. Medical Park Gaziantep’te “Şifa Veren Sesler” Korosu şifa oldu

Onkoloji Ünitesi’nde tedavi gören hastaları da ziyaret eden Şifa Veren Sesler Korosu, üst düzey yönetim, hekimler ve misafirler oldukça ilgi gösterdi. Şarkılara eşlik edenler, cep telefonları ile şarkıları kaydederek hoş bir ambiyans oluşturdular. Ayrıca hastanedeki tüm gençlere ve çocuklara ay yıldızlı balon ve bayrak dağıtımı gerçekleştirildi.

Hastane misafirleri, Pandemi döneminde bu tür etkinliklerin daha sık yapılması gerektiğini belirttiler. Bu tür dinletilerin hasta motivasyonu ve morali açısından oldukça önemli olduğu da vurgulandı. Bu doğrultuda, hastane misafirleri etkinliğin organize edilmesinde emeği geçen Medical Park Gaziantep Hastanesi çalışanlarına teşekkürlerini ilettiler.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, hastane çalışanlarından oluşan “Atatürk’ün Sevdiği Şarkılar’ı“ seslendiren Şifa Veren Sesler isimli koro ile hastane lobisinde kutlandı. Onkoloji Ünitesi’nde tedavi gören hastaları da ziyaret eden Şifa Veren Sesler Korosu, üst düzey yönetim, hekimler ve misafirler oldukça ilgi gösterdi. Şarkılara eşlik edenler, cep telefonları ile şarkıları kaydederek hoş bir ambiyans oluşturdular. Ayrıca hastanedeki tüm gençlere ve çocuklara ay yıldızlı balon ve bayrak dağıtımı gerçekleştirildi. Hastane misafirleri, Pandemi döneminde bu tür etkinliklerin daha sık yapılması gerektiğini belirttiler. Bu tür dinletilerin hasta motivasyonu ve morali açısından oldukça önemli olduğu da vurgulandı. Bu doğrultuda, hastane misafirleri etkinliğin organize edilmesinde emeği geçen Medical Park Gaziantep Hastanesi çalışanlarına teşekkürlerini ilettiler.

44 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?