Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

“MOTİVE OLMAKTA ZORLANIYORUZ”

“MOTİVE OLMAKTA ZORLANIYORUZ”

Ligin alt sırasında yer alan Giresunspor’la kendi evinde golsüz berabere kalan Büyükşehir Belediyespor teknik direktörü Bünyamin Süral, ligin alt sırasında yer alan takımlara karşı motive olmakta zorluk çektiklerini söyledi.

Giresun maçına kazanmak için hazırlandıklarını açıklayan Süral, son iki hafta da ki puan kayıplarının kendileri açasından acı bir olay olduğunu nitelendirdi.

Giresunspor maçına kazanmak için hazırlandıklarını söyleyen Büyükşehir Belediyespor teknik direktörü Bünyamin Süral, “Gerek geçen hafta Güngören ve gerekse de bu hafta Giresun maçı bizim en korktuğumuz maçlardan bir tanesiydi. Sahaya kazanmak için çıktık ama nedense bizim futbolcularımızın alttaki takımlara karşı motivasyon eksikliği var, ne kadar motive etsek de, ne kadar zevkli idmanlar yaptırsak ta bir türlü bu takımlara karşı motive olunamıyor. Giresun maçına çıkarken iki sarı kart cezalı ve iki de sakat oyuncumuz vardı. Onlarında büyük etkisi oldu, bundan sonra kaldığımız yerden devam edeceğiz ve düzelmek zorundayız çünkü daha kaybedilmiş bir şey yok. Önümüzde çok maçımız var inşallah beklediğimiz yere geliriz” dedi.
Bundan sonraki sonuçların kendileri açısından çok önemli olduğunu kaydeden Süral, “İki haftadır çok ciddi puanlar kaybettik, eğer bu iki maçımızı almış olsaydık özellikle Güngören’in ligde galibiyeti yoktu bizi yendiler, Giresun bir toparlanma içerisinde berabere kaldık, bizim için acı bir olay,” dedi.

Etiketler: » » » »
802 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?