Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

CERGİBOZANLAR “Karataş 4″Şubesini Açıyor

İpekyolu PERDER Derneği üyesi Cergibozanlar kendi sektöründe büyük bir hızla büyümeye devam ediyor. 28.08 2013 tarihinde Karataş 4- Şubesini açacak olan CERGİBOZANLAR 1000 metrekarelik alanda 16 çalışanı ile Karataşlılara hizmet verecek.

1988 yılında küçük bir bakkal dükkânı ile başlayan Güven Market bugün Cergibozanlar A.Ş. olarak bünyesine yeni şubeler katarak büyümeye devam ediyor.

Cergibozanlar her geçen gün büyümenin ve Gaziantep’e bir ivme kazandırmanın mutluluğunu yaşıyor.

1988 yılında 20 m2’lik küçük bir bakkal dükkânı olarak Düztepe’de Güven Market adında iş hayatına başlayan Yaşar Cergibozan, Mehmet Cergibozan, Vedat Cergibozan ve Bahri Cergibozan her geçen gün büyüyerek yeni şubeler açmaya devam ediyor.

Cergibozanlar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Vedat Cergibozan, Cergibozanlar A.Ş.’nin geçmişten günümüze geldiği süreçte daima müşterinin ayağına hizmeti götürme gerekliliğini ilke edindiğini ve müşteri velinimettir ilkesini benimsediğini söyledi. Cergibozan; “ şükürler olsun ki 1988 yılında çıktığımız bu yolda markalaşarak çok önemli mesafeler kat ettik. Müşterilerimizin ayağına hizmet götürmek için şube sayımızı gün geçtikçe arttırıyoruz. Karataş ve Üniversite şubelerimiz ile şube sayımız 19 oldu. Gaziantep halkı Cergibozanları çok seviyor ve güveniyor. Bizlerde müşterilerimizi her zaman velinimet olarak gördük ve onların desteği ile bugünlere geldik. Bundan sonra da şubelerimizin sayısı artmaya devam edecek” dedi.

Cergibozan, Karataş 4 Şubesinin 28.08.2013 tarihinde saat 15.00’da yapılacak olan açılışına tüm Gazianteplileri davet etti.

Etiketler: » » »
1681 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?