Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık
10 Şubat 2012

DAÜ 2011-2012 Güz Dönemi Mezunlarına Özel “Mezuniyet Kokteyli” Düzenlendi.

1 Şubat 2012 Çarşamba günü, saat 14:00’te DAÜ Lala Mustafa Paşa Spor Sarayı’nda gerçekleştirilen 2011-2012 Akademik Yılı Güz Dönemi Mezuniyet Töreni öncesi 30 Ocak 2012 Pazartesi akşamı, saat 18:30’da DAÜ Deniz Tesisleri’nde güz mezunlarına özel “Mezuniyet Kokteyli” düzenlendi.

Gecenin açılış konuşmasını Öğrenci Hizmetleri ile Sosyal ve Kültürel İşlerden Sorumlu Rektör Yardımcısı Koordinatörü Tuncer Tuncergil yaptı. Tuncergil’in ardından sözü alan DAÜ Rektörü Prof. Dr. Abdullah Y. Öztoprak, konuşmasında mezunlara “meslektaşlarım” diye hitap ederken, dört yıl süren akademik hayatlarının ardından iş hayatına atılmaya hazırlanan öğrencilere gelecek yaşamlarında başarılar ve bol şanslar diledi.

Geceye kendilerine özel olarak gönderilmiş kokteyl davetiyesine uyarak gece kıyafetleri ve takım elbiseleriyle katılan mezunların heyecanı ve mutluluğu yüzlerinden okunuyordu. Geceye, mezunların yanı sıra Rektör Yardımcıları, Dekanlar, Bölüm Başkanları ve Akademik Personel de katılarak mezunların mutluluğunu ve coşkusunu paylaştılar. Rektör Prof. Dr. Abdullah Y. Öztoprak ile Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ülker Vancı Osam, mezunların masalarını tek tek dolaşarak sohbet ettiler ve hatıra fotoğrafları çektirdiler.

Etiketler: » » »
680 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?