Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

GÜLEÇ, “ BAYRAĞI BİZ TAŞIMAK İSTİYORUZ”

AK Parti Gaziantep İl Başkanlığına adaylığını açıklayan Ömer Nasuhi Güleç, Kongre sonrası parti içinde önemli bir kabuk değişimi yaşanacağını ve bu değişimin içinde yer almak istediklerini söyledi.

AK Parti Gaziantep il teşkilatının 6 Mayıs Pazar günü gerçekleştireceği Olağan Kongre öncesi önemli açıklamalarda bulunan Ömer Nasuhi Güleç, kapısı herkese ve her kesime açık olan bir il başkanı olmak için aday oldum “dedi.

AK Parti’nin bir neferi olarak 9 yıldır çeşitli kademelerde görev yaptığını belirten Güleç, İl Başkanlığının bir bayrak yarışı olduğunu ve bu bayrağı devralarak daha ileri taşımak istediğini ifade etti.

İl Başkanı seçilmesi halinde şehir ve parti tabanıyla barışık, halkıyla iç içe, herkesimin rahatlıkla ulaşabileceği bir başkan olmak için var gücüyle çalışacağını ifade eden Güleç, “ Amacım, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye ve dünya genelinde yapmış olduğu başarılı çalışmalarına Gaziantep’te bir nebzede olsa katkı sağlamak. Başbakanımızın gösterdiği amaç ve hedef doğrultusunda bir nefer olarak yer alabilmek” diye konuştu.

Bu önemli hizmet yarışında tüm partililerin destek ve dualarını kendisinden eksik etmemelerini isteyen Güleç konuşmasını şöyle sürdürdü:

“En büyük hedefim Ak Parti’ye, Gaziantep’e ve Türkiye’ye faydalı olabilmek. Tüm Parti teşkilatlarımızla el ele kardeşçe çalışmayı planlıyorum. Çünkü bizim gidecek bir yerimiz ve başka bir partimiz yok. Bizlerin AK Parti çatısı altında kuvvetlenmeye ve gelişmeye ihtiyacımız var. Biz bu göreve dağıtmak için değil toplamak için, ayrıştırmak için değil birleştirmek için talibiz. Nasıl ki; Başbakanımız bir fakir evine çat kapı gidiyorsa inşallah bizde bunu yapacağız. Halkımızı, bizlere oylarıyla destek veren partililerimizi ve en önemlisi bu parti için gece gündüz demeden çalışanları, alın teri dökenleri unutmadan görev yapmak istiyoruz.”

Etiketler: » » » » »
562 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?