Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

Gaziantep Haber, Gaziantep Gastronomi, Gaziantep Son Dakika, Gaziantep Sağlık

AŞK ENGEL TANIMIYOR!

“İyi ki Sakatım, iyi ki seninle evliyim”

Gaziantep Engelsiz Yürekler Gecesi’nde Emrullah Maksom 27 yıllık eşinin hem anneler gününü kutladı hem de iyi ki sakatım ve seninle evliyim diyerek aşkını ilan etti.

Güneş Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ramazan Taşkın’ın organizasyonunu yaptığı Engelsiz Yürekleri 2. buluşmasında heyecanlı dakikalar yaşandı. Royal Otel’de düzenlenen gecede şiir okuması için kürsüye çağrılan Emrullah Maksom Gaziantep Şahinbey Kaymakamı Uğur Turan’dan destek alarak eşini çok sevdiğini ve ona hala âşık olduğunu söyledi. Uğur Turan’ın konuşmasının ardından şiir okumak için hazırlanan Maksom “ Ben kaymakamımızın konuşmasından cesaret alarak eşimi çok sevdiğimi söylemek istiyorum. Üç çocuk yetiştirdim üçü de üniversite okudu. Yıllar geçti ama hala eşime aşığım. İyi ki varsın, iyi ki dünyaya sakat gelmişim “seni seviyorum aşkım” Anneler Günün kutlu olsun” dedi.

Maksom’un konuşması üzerine sahneye çağrılan eşini sarılarak öpen ve anneler gününü kutlayan engelli Emrullah Maksom geceye katılanlar tarafından alkışlandı. Duygulu anlar yaşayan eşi iyi ki sende benimlesin ve hayatım da varsın diyerek eşine sıkı sıkı sarıldı.

Duygulu anların yaşanmasına sebep olan sahne herkesi derinden etkiledi ve her ne olursa olsun sevginin gücünü gösterdi.

NARKOZ HABER

Etiketler: » » » »
979 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?
#

AŞK ENGEL TANIMIYOR!” için 1 yorum

  1. Emrullah Maksom : diyor ki:

    Haberi yapanlara şahsım ve eşim adına teşekkür ediyorum…Gaziantep engellisine sahip çıkan kentlerden,tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler,
    küçük bir düzeltme yapayım.20 yıl değil 27 yıllık evliyiz ve mutluyuz ilk günki gibi…sevgilerimle,Meral-Emrullah çifti…