logo

BİNGÖL, “BEN PARTİMİN NEFERİYİM”

İş adamı CHP Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Cahit Bingöl, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adaylığına atanan Akif Ekici’yi tebrik ederek “Ben partimin neferiyim. Partim için çalışmaya devam edeceğim” dedi.

PM kararıyla CHP Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adaylığına atanan  Ekici’yi centilmence tebrik eden İş adamı  CHP’li Burhan Cahit Bingöl “Ben partimin emrinde ve bir CHP’li olarak partimin hizmetindeyim” ifadesini kullandı.

Aylar öncesinde Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığını açıklayarak ilginç sloganlarla Gazianteplilerin sevgisini kazanan Bingöl, Türkiye genelinde adından söz ettirmeyi başardı. Aday adaylığı süresince “Aday gösterilmeseniz dahi CHP için çalışacak mısınız?” sorusuna “Aday kim olursa olsun, partim için çalışacağım. Ben partimin neferiyim, hizmetkârıyım” sözlerini sıkça dile getirmişti. Bingöl dediğini yaptı ve Büyükşehir Belediye Başkanlığına atanan Ekici’yi centilmence kutladı ve çalışmaya devam diyerek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Burhan Cahit Bingöl, “Ben genel başkanımın ve partimin emrinde bir nefer olarak çalışmalarımı sürdüreceğim. Aday adaylık sürecimde beni yalnız bırakmayan Gaziantep il teşkilatına, Şahinbey, Şehitkâmil, Araban, Yavuzeli, Nizip, Oğuzeli, İslahiye ve Nurdağı ilçe teşkilatlarına, CHP Gaziantep Kadın kolları ve gençlik kollarına, muhtarlarımıza, parti delegelerimize, sivil topluk kuruluşlarımıza, mesleki teşekküllere, odalarımıza ve borsamıza, CHP’li milletvekillerimize, Gaziantepli sanayici ve iş adamlarımıza, baromuza, üniversitelerimize ve üniversite gençlik teşkilatlarımıza, Gaziantepli bürokratlarımıza, emniyet teşkilatımıza ve Gaziantep’in yerel, yazılı, görsel ve işitsel basın organlarıyla, ulusal basın kuruluşlarımıza, ajanslarımıza, köşe yazarlarımıza, basın emekçilerine ve en önemlisi de bu süreç içerisinde yürekleriyle bize destek veren Gazianteplilere, Gaziantep’te yaşayan Siirtlilere, Diyarbakırlı, Şanlıurfalı, Mardinli, Bitlisli, Batmanlı, Vanlı, Kahramanmaraşlı, Adıyamanlı, Malatyalı, Hataylı, Osmaniyeli, Adanalılara ve daha sayamadığım yüzlerce kurum ve kuruluşa yürekten teşekkür etmek istiyorum.” dedi.

Etiketler: » » » » » » » »
583 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+9 = ?